Vyrazky na hrudi,bruchu a chrbte

Príspevok v téme: Vyrazky na hrudi,bruchu a chrbte
Tereza123

Mám 12 rokov, a už skoro týždeň mám vyrazky na hrudi bruchu a chrbte. Neviem čo mám s nimi robiť. U lekárky som ešte nebola lebo som si myslela že to má niečo spoločne s menstruaciou a že to prejde. No mám taký pocit, že to neprešlo a naopak, ešte sa to zhoršuje na hrudi mi pribúdajú vyrazky. Sú červené a niektoré malé a iné sa spojili dokopy do takej veľkej. Nedajú sa vytlačiť ale sú mierne vycnievajuce. Ovcie kiahne som už mala., čiže tie by to nemali byt. Osetrujem si ich mydlom, vodou, pletovou vodou, a oletovym mliekom. Lenže oni sa mi po "ošetreni" zhoršia, cela hrud scervena a ja sa bojí že si to rodičia vsimnu a vezmu ma ku koznej. Ja sa ku koznej bojíme ísť, mám fobiu z nemocníc. Zatial ma to velmi nesvrbi. nic zvlastne som myslim nejedla. a z liekov by to nemalo byt lebo chora som bola asi pred mesiacom a antibiotika ano nic extra som nejedla. Alergiu som nikdy nemala zistenu, nikdy sa mi to este nestalo. som zufala. Aký je vás názor? Čo to vôbec je a prečo? Dá sa s tým niečo robiť alebo to zmizne samé?

odpovedam

Nuz. my nie sme lekari, aby sme ti tu pisali diagnozu. A uz toboz nie liecbu. Nedrazdi si to ziadnou kozmetikou, umyvaj sa len detskym mydlom a cim skor chod k lekarovi, ved z teba neubudne ;-)