Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angína?

Príspevok v téme: Angína?
edna22

Dobrý deň, už 3. deň ma trápia hnisavé pupáčiky vzadu na hrdle pri mandli len na pravej strane, dnes som si všimla že mám malé krvavé fliačiky po sliznici úst neviem či to súvisí, ale chcem sa spýtať či máte niekto nejaké skúsenosti, či to prejde alebo treba ísť ku lekárovi. Zvýšenú teplotu nemám. Ďakujem za všetky odpovede.

gbstw

vyzerá to byť na tonsilitis
ten jox je dobrá rada, tiež solný roztok si pripraviť a kloktať + môžeš si to vdýchnúť aj do nosa, nech ti to prečistí aj horné dýchacie cesty
- ak to bude pretrvávať, jedná sa pravdepodobne o bakteriálnu infekci, treba navštíviť doktora, ATB :)

spaceboy

ahoj, pre anginu je skor priznacna nahla bolest hrdla zvacsujuca sa pri prehltani, teploty, bolesti hlavy, zdurenie lymfatickych uzlin na krku, vracanie. Nieco o priznakoch si mozes pozriet aj tu lesk.cas.sk . Skor by som povedal, ze mas nejaku infekciu, pripadne nieco ine, a urcite by si mala ist na ORL vysetrenie.

Článok dňa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.