Pocit samoty

Príspevok v téme: Pocit samoty
lujzax

tento pocit mávam dosť často, záleží od okolností...napr. dnes mám ešte prázdniny, priateľ ráno odišiel do práce, aj všetci ostatný doma, a ja som zostala sama, normálne ,,nevoľnosť,, na mňa došla. Je to normálne? pritom to nechápem, si pamätám, že keď som bola ešte na zákl./stredn.škole, tak som si takéto okamihy samoty užívala...
proste si všímam, že aj keď sa mám zavretá v izbe učiť na skúšky, tak ma popadne tento pocit, a som z toho riadne nesvoja, občas si aj poplačem...a pritom aj v minulosti som sa učievala v izbe zavretá, hoc nie tak veľa, ale nebrala som to tak ,,tragicky,, ako teraz. ach, prosím váš, čo môže byť za tým? prečo sa takto cítim?

odpovedam

Mozno mas sklony k depresii. Vonku je zaroven malo slnka, aj s tym suvisia depresie. Pusti si hudbu a tancuj na nu, je to zaruceny recept na zlepsenie nalady ;-)

miamar

Ahoj, nič si z toho nerob, Ja som na tom podobne tiež priateľ príde ku mne cez víkend , potom musí odísť a ja mám pocit samoty dosť často. Ale snažím sa to kompenzovať. Pomáham doma, čítam si časopisy, stretnem sa s kamarátkou, učím sa atď. Takže ani u teba to určite nie je nič vážne
len si nerada sama , tak ako ja. Skús si zašportovať alebo rob niečo prospešné a čas ti zbehne rýchlejšie.