Ako na peknú vyšportovanú postavu?

Príspevok v téme: Ako na peknú vyšportovanú postavu?
Leila1223

Ahojte...mám 19 rokov, 166cm, 55 kg..viem, podla BMI mám ideálnu váhu. Ved v podstate ja som s nou spokojná, a ani nechcem schudnúť. Môj problém je ten ze mne sa vsetok tuk ukladá na zadku a predovsetkým na stehnách. Hornú cast tela (prsia, pás, brucho) mám az chudú..ale tie stehná -58cm a lýtka-38cm :( :( hrôza...sa hanbím nosit sukne a kratasy :(

Čo by ste mi poradili? Diety? Tie urcite nie. Zdravá strava? Ja sa zdravo stravujem uz 2 roky. Nejem vyprázané, mastné, sladké jedlá.
Asi ten šport, čo?
Chcela by som mať nejakú takúto postavu www.facebook.com

čo mám preto urobiť? Akonáhle sa oteplí plánujem chodiť 3-4 krát do týzdna na korcule, bycikel.
Myslíte, ze to bude stacit?
A este jedna otázka...za kolko týzdnov priblizne dosiahnem aspon priblizné vysledky na tých stehnách??

dakujem za odpovede ;)

0vecka

stara tema ale ak ma slecn avelku prdel a zvysok chudy tak jedine co moze urobit je posilovat hornu cast aby sa aj ta zvecsila alebo schudnut ale tym jej schudne aj horna cast... inak 90% takyhchto vyzera celkom v pohode tak ako je a vecisnou sa kvoli vidine super zadku totalne dokafru...

***Wellia***

Ja chodim cvicit 2x do tyzdna pilates, a doma cvicim 2-3x do tyzdna pilates + kardio(beh na bez.pase)... cvicila som aj predtym, ale v kombinacii s pilatesom mam neskutocne vysledky, krasne sa tym tvaruje postava... inak, ta slecna ktoru dala Leila ako vzor je fajn, ale na mna je prilis svalnata...

kamoska_

kokos ta rachel welch ma ale tak neskutocne siroke ramena, ze to sa az tazko hlada na zene, dost chlapske a teda ta postava celkovo, ehm... hlavne na tej plazovej fotke v tych priesvitnych bikinach.

sweater,

Ja som si nikoho nezmzlil, ziadne fotky som si nepozeral, pisali ste tu kedysi, tazke ma hned napadol sexsymbol 20teho storocia. A ci merilin bola pekna alebo nie je len otazkou vkusu samozrejme, krasa je subjektivny pojem. Mne sa napr paci postava zeny ktoru tu prezentuje zakladatelka...

cecille

sweater, kde si tam videl marilyn monroe? ja som ju tam na ziadnej fotke nevidela. bola tam raquel welch, brigitte bardot, gina lollobrigitta a claudia cardinale. mimochodom, merilyn monroe nebola vobec pekna a postavu mala strasnu, hlavne rit a stehna. tie co su na tych fotkach mali pekne aj postavy aj tvar. a plastiky urcite nemali. jedine raquel welch napriek veku vyzera aj teraz velmi dobre a ta uz plastiky ma. ale v mladosti ich urcite nemala.

sweater,

Na tom ze kedysi nebola plastika som sa trosku pousmial, pretoze je fakt ze aj taka merilin mala minimalne plastiku brady, mozno aj dalsie, z toho dokumentu si pamatam na isto len tuto. A ta teda neziarila na scene par rokov na zad. Na zene je pekne ked ma ta postava pekne krivky a je pevna. Mal som moznost vidiet ze'ny ktore nemali nadvahu ale boli cele ovisnute, tvarohove, zhrbene, zadok plochy jak doska... naozaj neviem ako sa to da doeiahnut taka hrozna fyzicka kondicia

mess

Nechápem, načo tu riesite tu babu na fotke a ženy v minulosti, ktoré sice nechodili do fitka, ale sa celý deň prirodzene hybali, nesedeli pri telke a pc a nemali mlandrave postavy a tučné zadky, nedzgali sa colou a hamburgermi...téma je o cvičení tak zbytočne nespamujte

Agnes998

Mne sa ta baba co dala zakladatelka tiez vobec nepaci, nechcela by som tak vyzerat, pride mi strasne chuda a sucha. A prilis fitnes. Zena ma mat troska tuku. Nie vela, ale nieco ano. Ta co pridala hgdr je ovela lepsia. Pekna zena, zenske tvary a ma aj boky. Kedysi bol ideal krasy taky, ze to boli fakt krasne zeny. Teraz je ideal anorekticka s trciacimi rebrami, kacacimi gambami a silikonmi. To radsej budem vyzerat ako teraz ako hentak.