Ako na peknú vyšportovanú postavu?

Príspevok v téme: Ako na peknú vyšportovanú postavu?
Leila1223

Ahojte...mám 19 rokov, 166cm, 55 kg..viem, podla BMI mám ideálnu váhu. Ved v podstate ja som s nou spokojná, a ani nechcem schudnúť. Môj problém je ten ze mne sa vsetok tuk ukladá na zadku a predovsetkým na stehnách. Hornú cast tela (prsia, pás, brucho) mám az chudú..ale tie stehná -58cm a lýtka-38cm :( :( hrôza...sa hanbím nosit sukne a kratasy :(

Čo by ste mi poradili? Diety? Tie urcite nie. Zdravá strava? Ja sa zdravo stravujem uz 2 roky. Nejem vyprázané, mastné, sladké jedlá.
Asi ten šport, čo?
Chcela by som mať nejakú takúto postavu www.facebook.com

čo mám preto urobiť? Akonáhle sa oteplí plánujem chodiť 3-4 krát do týzdna na korcule, bycikel.
Myslíte, ze to bude stacit?
A este jedna otázka...za kolko týzdnov priblizne dosiahnem aspon priblizné vysledky na tých stehnách??

dakujem za odpovede ;)

hgdr

fuuuj, tak to je ale hnusna postava na tej fotke. brrr, taku by som nechcela ani za svet. co sa ti na nej moze pacit?

maartin

Neskusali ste trosku behat? V dobrych teniskach 5x do tyzdna 20-30 minut. Skustne, mne to velmi pomohlo, dost som zhodil a vyrysoval svaly na nohach.

Inak sledujte www.facebook.com ... pridavame tam rady ako schudnut a ako sportovat. Doporucujem

fbhzgt

tak moja zlata, ak chces mat taku postavu ako ta zena na obr., tak ti bicykel ani korcule aj 10x za tyzden nepomozu. musis tvrdo makat v posilovni asi rok, s cinkami a na strojoch, spravne sa stravovat a poprizom este cvicit aj kardio aby si schudla tuk a aby ti bolo vidno svaly. z bicyklovania a korcculovania a zo stravovania ake mas ti ziadne svaly rast nebudu

nicooooolka

Ahoj maoam vidím že sa vyznáš v strave.. ja mám taký istý problém a už som aj začala chodiť so fitka a chcem si troška vyšportovať postavu ... schudnúť možno 2-3 kila .. milujem sladké a tak som začala hlavne stým že som vylučila sladké i ked niekedy si dám jednu tabličku čokolady ale obmedzujem to na nič...

a kupujem si taký ten celozrnný chlieb .. taká tá kocka tmava a len zrná su tam.. myslíš že je to ok? že sa z toho nepriberá? ako z klasického? ja si ho dám vždy bud ráno alebo večer.. a len jeden plátok s plným tanierom zeleniny...

tak isto som začala jesť ovsené vločky s mielkom .. si ich spravím len neviem či si ich môžem dať aj na večeru alebo len na ranajky? obed jedávam vždy to čo je navarené ale zase nemávame nič kalorické... vždy kuracie prsia.. ryža, alebo kapustová polievka... klasické jedla ...

ak by ste mi poradili napísali čo sa hodí jesť na večer a čo nie.. tak by som bola vdačna :) nechcela by som robiť nejaké chyby a nadarmo chodiť do fitka tak pekný den :)

Maoam

na mna osobne je to uz moc, ako postavu ma peknu, ale cojaviem, uz troska prilis fitness :D

ale tak niekomu sa to velmi paci, otazka vkusu

Maoam

ak chces mat uspech, tak sacharidy na veceru ako chleby, ryza, polystyrenove chlebiky fakt vynechaj

a pozitivum je, ze si zvyknuta na sport, to das

Leila1223

jasné tych 45 min. na korculiach zvládnem ako nič...ja som sa bezne korculovala aj hodinu a pól...milujem ten šport :D ved uz sa neviem dockat, kedy sa na ne postavím :) to počasie mi to nepraje :( ja som plánovala ze uz od polky marca budem jazdit a nič :(