Obmedzene otvaranie ust

Príspevok v téme: Obmedzene otvaranie ust
dorota11

Prosím vás o rady na velku bolest zadnych zubov,pravdepodobne mi este neprerezana osmnicka tlaci na zuby pred nou.z ktorych mam uz vybrate nervy(cca. 2 tyzdne) ale stale bolí...cítim tlak aj citlivost na chladne napoje...trva to uz skoro 2 tyzdne a posledny tyzden sa mi uplne obmedzilo otvaranie ust,sankou pohnem trosku,vmestim do ust len malu lyžicku nedokazem sa poriadne najest a velmi to boli pri akomkolvek pokuse otvoreni ust...Zubar mi tvrdi ze staci len cvičit-že sa to uvolni,ale uz je to tyzden a mne sa nelepší...skušala som všeličo-vyplachy,nahrievanie infra aj bio lampou,vlhke teplo,corsodyl gel... nelepší sa mi to a usta otvorim tak horko ťažko na dva prsty veľmi Vás prosím ak má niekto skúsenosť - poradťe čo by mi zabralo a dokazala by som konecne otvorit usta ako treba! Ďakujem pekne!

rusalka1987

hm, tak ak po antibiotikach nepreslo, tak to mozu byt aj klby, urcite by som s tym isla k lekarovi, aj ked su pripady, kedy fakt lekar odporuca iba pomaly rozcvicovat, vraj treba zuvat zuvacku. no jw to neoverena informacia. velmi by som sa nato nespoliehala

dorota11

u zubara som skoro kazdy treti den...komunikujem s nim ale tvrdi ze mam len cvicit otvaranie ust a povoli mi to....lenze dnes som dobrala antibiotika a stale nie je lepsie...nemam ani zapal,ani opuch len neotvorim usta a citim bolest zubov :-/

Cestovatel30

Tak chod za nim ze sa to nezlepsilo, so zubarmi je problem lebo nemozes ist nezavysle k inemu. Jedine zeby si si nasla sukromnika kt netreba ani kartu ale vsetko si hradis. Aj taki su.