Moj vztah je taliansky

dino

dakuje za radu zabka moc.jaj keby som to dokazal jako sam seba poznam tak som tvrtohlavy a moc myslim na vsetko zle a po tych skusenostiach z minulosti "musim zacat trenovat na sebe.A co ty jako ?papa

dino

dakujem agina.ja viem ze mas pravdu.Stale mam strach ket sa pohadame ja sa nerad hadam tak uteciem dom.Viem ze to nieje riesenie ale neviem stim prestat ublizujem aj sebe a aj vstahu.ja som nikdi nepodviedol a to je na moj vek a a skusenosti zivotne co povedat.a verim ze aj zivote to tak ostane.som tak vedeni doma .prepasc za pravopis.......

agina

Dino ziarlivost zabija kazdy vztah. Ked uz teraz podozrievas priatelku, ze ta podvedie, tak co potom budes robit, ak sa to naozaj stane??? Potom jej budes vycitat, ze sak ja som ti to hovoril ze ma podvedies....takto vztah nefunguje...bud doverujes a milujes, alebo podozrievas a milujes sebecky.

dino

pordi mi niekto?ked niekto podviedol este v minulom ex vstahu,podviedol bi aj v novom ci terajsiom?????????jake mate skusenosti?strasne trapim ze ma moja podvedie,asi mi sibe po ex roschodu tam sa mi to stalo.ja som nikdy nepodviedol a mam uz vise 30r.mal som moznosti ale nikdy ma to netahalo jednoducho SOM MILOVAL A TAK SOM SA AJ SPRAVAL.ALE TERAZ MAM LEN STRACH ZO VSETKEHO.MOJ VSTAH JE POSLEDNU DOBU LEN HADKAM A TO ZA MALICHERNOSTI.A KET SI POMYSLIM ZE CHCEME BABO A NEDARI SA NAM TO TAK 6MES.JA AJ MAM STRACH V TOM POKRACOVAT.SOM MOC TVRDOHLAVY VEM TO ALE MI TO PREKAZA.PRIATELKA JE DOBRUCKA ALE ZDA SA MI ZE NEVIE CO CHCE ZIVOTE.SME OBAJA ZIARLIVY NIEKEDI MAX SI TO VRACIAME AJ TO ZBITOCNE VIEM .JEJ CHYBAJU KAMARATKY STALE SI STAZUJE KED MA DEPKY.JA ICH TIES NEMAM ALE JEDEN DOBRY MI STACI A NESTONEM ANI MI TO MOC NEVADI.CHCEM RODINKU SVOJU TO JE PRE MNA TO 1.ALE SOM SA ROSKECAL CO UZ .PA DIKY

Soraja

dino juj, ja mam podobny vztah 4rocny za sebou. Ludia, hlavne sa treba porozpravat a stanovit si pravidla hry. Ved dajte si 2x do mesiaca (alebo castejsie, to je na vas) taky den, ked ona pojde s kamoskami vona tys kamosmi. neviazte s ana seba, ze si budete vycitata hlavne zatajovat kde kto s kym bol. Ved ste dospeli ludia.
A ked to takto pojde dalej, garantujem vam, ze to dlho nevydrzi, raz vam trpezlivost prejde a vy to skoncite a vydychnete si, ze nie ste v neustalom strese a v hadkach. Tak sa snazte s polovickami komunikovat, ja tiez nemam s mojim dokonaly vztah,ale snazim sa. PO tom predchadzajucom som mala ale fakt dost, to boli neustale rozchody a vracali sme sa k sebe. Ale plati aj to, ze zaujem musim mat aj partner/ka

zabka

ahoj dino mi sme vo vztahu velmi rozdielny On chce vsetko preberat vracia sa k problemom co uz su za nami ja pozeram do predu Tiez by mi vadilo ze moj drahy niekde bol a by mi to nepovedal,neznasam klamstvo Musi byt tolerancia z oboch stran A tie kamaratstva poznam Daj jej ne javo ze by jej to tiez vadilo Tiez sa casto pytam ci to ma vyznam ked sme taky rozdielny Drzim palce

dino

ahoj ,pre zabku dlho som tu nemal cas kuknut.s mojou sme sa dali do kopi ale teraz sme sa zasa pohadali a ja sa chcem rozist.neviem ci je to vani dvovod na to:bola na discke a ja som sa to dozvedel po 5dni a pritom zijeme spolu .CO SOM TAKI BLBEC CI CO?Prekaza mi to ze ide na discko bez partnera ani ona by mi to nedarovala jak ju poznam.a nebolo to po prvy raz ale tri razi za dvapol roka co smespolu.je velmi dobrucka ale lahko ju kamoska zblazni,mam jej to tolerovat?ket sa mi to nepaci hm:...porate.som zufali uz stoho.moc ju milujem ale ket nedodrzi slovo tak potom ja jej nemozem dvoverovat.ja som dost vazni a ona je blazniva .HODIME SA SPOLU?KLADIEM SI TOTO STALE!MAM AJ JA SVOJE MUCHY A RIADNE A NIESOM DOKONALI ALE CHEM RODINKU A ZIT PRE NU!to je moj zmisel zivota.ona vravi ze sa ja neviem uvolnit,mam pravdu NEVIM.dakujem za kazdu radu moc pa

zabka

dino,ked je to naozaj laska budete spolu Vyskusaj sa porozpravat s nou a vsetko si povedzte Ja inak zas blbo,ten moj ma haluze -mi uz takto fungujeme dlho a mam pocit,ze aj po tych rozchodoch si je moc isty Tak ti prajem vela stasticka ozvi sa ako to dopadlo