Nenavidim ludi

Príspevok v téme: Nenavidim ludi
wendi

nenavidim ludi, je to normalne? alebo je to daka choroba psychicka? nenavidim ich spravanie, arogantnost, ich myslenie,...neznasam ked sa ozeru, podvadzaju, klamu, maju sex s kazdym kto im vojde do cesty, ked ublizuju...a hlavne v poslednej dobe, nemam rada ludi okolo, neznesiem ich vo vascej spolocnosti sa citim zle ...

zandriara

pride mi, ze budes chora skor ty. nenavidiet vsetkych ostatnych a davat im vsetko za vinu? to podla mna nie je moc normalne

Scaj

Tiez nenavidim niektorych ludi ale niektorych ktori maju radi napr psi ucia ich povely a tak tych mam velmi rada keby som mala povedat koho mam radsej zvierata ci ludi na 100%zvierata ludi nechapem stvu ma,vacsinou kazdy vravi ze som ticha aj ked niesom ale niesom rada s vela ludmi naraz hlavne s tymi ktorych nenavidim nenavidim ludsku dotieravost ,ked sa s vami dakto kamarati iba ked daco potrebuje a ked sa s nim chces rozpravat vikasle sa na teba a este ta odohna zda sa mi to alebo nie neviem ale vacsina ludi ma nechape vyzeram pre nich ako monstrum ktoremu sa maju vyhibat , preto milujem psi je to jediny tvor ktory chape cloveka vie ze nema moc kamaratov a napriek tomu ho miluje a to iste aj ostatne zvierata
Jedneho psa poznam a milujem ho je uzasna neni ako clovek vzdy ked za nou dojdem vzdy ma privita a neodide tak rychlo a nikdy ma nezklame aj ked niekedy neurobi co chcem niekedy ma nepocuva na povely ale milujem kazdy chvilu stravenu s nou aj s mojimi zajacmi

Obycajny

Som na tom podobne. Mam 26. Od 19 sa zivim, satim,byvam / snazim sa/ sam. Presiel som si srackami. Drogy hlavne.. Od 18tich pracujem. Nedari sa mi. Mam priatelku, ktora vidim, ze trpi pri mne, no aj tak je stale so mnou..Ale niekedy mam pocit, ze by nemala. Citim sa prazdny, necitim k ludom nic. Kedysi som bol taky, ze som sa snazil na kazdom vidiet iba to dobre, ale kazdy to svojim spravanim voci mne len oplul. S odstupom casu som si v sebe vybudoval taku nechut voci nasej rase, ze by som bol radsej keby nas vsetkych vyhladili. Uprednostnujem lasku voci zvieratam, ako lasku voci ludom. A hlavne v tejto dobe A-socialnych sieti, vsemoznych twitterov, instagramov, gaybookov. Nic z toho mimochodom nemam, nechcem a je mi na grcanie co a kde ludia daju, napisu. Ich fotky. Zeny su ako spinave kurvy na fotkach dohabane. Muzi len cvicia aby vyzerali uzasne. A pritom maju v hlavach jednu velku sracku. Tato doba je cela zle. Niekedy premyslam...ci som vlastne z tejto doby, z tejto planety. Hnusi sa mi to tu. Obzvlast tento nas narod- nenarod /nakolko tu aby niekto niekomu pomohol, to by ho radsej udal/. Vsade su divny ludia. No tu nas je tak malo a z toho mala sa mi bohuzial vacsina zda ako banda arogantnych sedlakov, co nakradli ked sa dalo, nikomu nikto nic neda, aj ked ma toho sam dost. fuuu uz sa asi opakujem, nakolko som tak vytoceny, ze prestavam premyslat.

Kýčera

Alundra, na rozdiel od tých, kt. nič nie je a problémy hľadajú tam, kde žiadne nie sú, Ty problém máš, vážny problém a si vo veľmi, veľmi ťaživej situácii. Musíš vyhľadať pomoc psychológa, psychiatra, či iného terapeuta, a to čo najrýchlejšie. Nepoviem Ti, že, viem ako sa cítiš, čo prežívaš, lebo nie som Ty a neprežila som/neprežívam to, čo Ty. Jedno Ti však môžem povedať, že chápem tie Tvoje slová a rozumiem im. Prestaň sa nenávidieť, TY ZA TO NEMOŽEŠ, vyhľadaj pomoc. Veď ŽIVOT ŽIŤ si zaslúžiš aj Ty, viac ako tí, kt. Ti to robili, robia...Človek je tvor, kt. dokáže toho veľa, je láskavý,...ale dokáže byť aj veľmi krutý, horší ako zviera. Prajem Ti, aby si sa z tejto ťažkej situácie dostal a natrafil na človeka, ľudí, kt. nezabudli na to, že sú ČLOVEKOM, ĽUĎMI s kusom ČLOVEČENSTVA, už dnes, zajtra...a pomohli Ti.

Moireal

Clovek sa nesmie na nikoho viazat a urcit si presne a pevne hranice, za ktore uz nepusti. To je hlavny problem, Ze dovolime ludom zajst pridaleko a nakoniec je to aj tak cele nasa vina, ze sme skoncili s rozbitym nosom. Nedovolit to uz viac. Poucit sa a starostlivo vyberat ludi a pripadne byt aj nejaky cas sam. Vtedy clovek zisti, co vlastne chce a ci tych ludi naozaj tolko potrebuje. Clovek je sice tvor spolocensky ale nieje schopny mat blizke a intimne vztahy s vela ludmi. Nakoniec ho vycicaju z energie. Tak to skratka je. Cvicit slobodu vo vztahoch. Neocakavat neviemco. A hlavne zacat robit radost sam sebe.

hater711

Wendi nie si sám/sama. Dokonca pred pár dňami ku mne prišiel pocit, že si niekto konečne zaslúži moju lásku. A vieš čo? Bola to len naivita schovaná za nádej a utvrdenie sa v tom, že ľudia sú idioti. Je to tak, zmier sa s tým.

Delete 2

kto vie, čo ti vlastne tento svet ukazuje...či to je tvoje zrkadlo alebo sa máš niečo naučiť?

No ľudia sa rodia nezasiahnutými a len tento svet a ich návody z nich robia tým, čím sa stanú.

Takže je na zamyslenie čo vlastne nenávidíš, lebo aj nenávisť ako taká nejestvuje. Ak to vyslovíš a pomenuješ tak sa ti muselo stať v živote niečo veľmi zlé, berieš vinu na seba a ešte si si neodpustila. Čakáš, že príde niekto a odpustí ti on, že ťa pohladí alebo ťa bude chrániť... Ale nikto taký nepríde. Všetko to musíš zvládnuť sama. Pomenovať, prijať, odpustiť a nechať ísť. Až potom môžeš začať nanovo.

soreto

Nie som jasnovidec, ani vestec. Pýtam sa: nemala si s okultizmom niečo spoločne ?
Démon, ten nikoho nemá rád a nechce aby mal aj seba rád. Preto mnoho ľudí skonci samovraždou.
Naj aktívnejšie je Kristoterapia, tam kde vládne nad človekom Démon. Démon je otec lži. Nikdy nepovie pravdu.
Pax et bonum!