Závislá na Bonprix

Príspevok v téme: Závislá na Bonprix
winki

Ahojte,

myslím, že väčšina z Vás to pozná, katalóg, alebo ich stránku. Čo na to hovoríte?
Ja som na ich veciach závislá. Od kedy som objavila internetový predaj a mám pravidelný príjem som závislá na nákupoch od nich. Pravidelne raz mesačne tam nájdem veci, čo proste musím mať.
Viem maniačka poviete si, ale keby som to nemala doma pod nosom tak nepáchnem do normálneho obchodu s oblečením.

JanaKarty

Ja by som vás rada upozornila na zaujímavé zľavy na Bonprix.sk. Pozrite, koľko ich je www.kuponzlavovy.com Bonprix je super obchod, ale ešte lepšie je, keď je možné využiť nejakú zľavu na nákup.

winki

ja si vzdy objednávam najmensie velkosti teda 32 a vzdy sedí aj ked saká je treba 34 ale zas nie pri kazdom type.

Lulita

Maoam - no nie, nosim velkost 34 :)) ale z Bonpixu, tam ked niekto potrebuje nad 40 dovi dopo, ale aj Quelle tak malo, objednala som velkost 36 ci 38 saty podotykam bola som v 40 tt tehotenstva a bolu mi obrovske :)) a gate 38? to ako pre babu z toho filmu, kde Gvynet Patrow bola obezna :)) raz som z tých katalogov mala zlatu bundu, strasne som sa na nu tesila a prisl aobrovska som ju musela predat :(

Maoam

'pre tucne Nemky' :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

no je to fakt, ze tie velkosti absolutne nesedia a spodne pradlo? to tam zacina tusim u velkosti C a potom uz D, DD, E :DDD

ja som si pred davnymi rokmi objednala rifle a nejaky top a este cipkovane saty pre mladu babu (podla fotky), no to bolo ako na nejaku tetku site, ked to prislo, fakt, plantava plachta a rifle mi skoro spadli, hoci som objednavala najmensiu velkost, ktoru mali

ale kostymy a Co. som neskusala, to nenosim, nie som ten typ, tak neviem posudit, ake su od nich kostymy, sukne

Lulita

ano, velkost 38 je obrovska, ja mam teda nad 60 kg, ale od nich mi je dobra velkost 34, pre tucne nemky to asi robia :))

niektore veci maju dobru kvalitu, ale rifle od nich nie su pekne, kazde neviem preco maju v sebe take pasiky a tie strihy tiez nic moc

ano ta reklama je tu dlhsie, len vzdy bola v hornom pravom rohu a teraz na mna tu vyskocila :))

Maoam

existuje viacero ovela lepsich online-shopov ako Bonprix

ja som si u nich objednala par veci asi pred 8-9 rokmi

bohuzial tie ich velkosti vobec nesedia, ak zena nosi napr. 36-ku a objedna si ich 36-ku, tak ta zodpoveda aspon 38, ak nie 40tke

no a fakt mi ich moda pride ako pre 35+, rozhodne nie pre velmi mlade baby, ok, par veci sa tam najde aj na fakt mlade kocky, ale skor je to pre strednu generaciu 35 nahor

M 25

Luli, to tu už dlho chodí :))

a k téme .. no v poslednej dobe majú konečne dobré veci, lebo pred tým to bola hrôza, hlavne pre mladé baby .. ale to číslovanie?? a velkosti?? nikdy to nesedí a čo čítam komentáre, tak sa to aj bojím objednať...