Brazilsky keratin cocochoco

Petra1999

Ja som si dávala ten gold ale mna hrozne štípali oči nos ústna dutina hrozne niečo ešte mi tam zostalo na 1 použitie rozmíšlala som že si ho dám ale to štípanie mi zato asi ani nestojí. Niekto neaké rady proti tomu štípaniu?

nqanaaaa

Mala som cocochoco keratin gold a ked som si ho davala dole, tak ma zacali stipat oci, scervenali mi, prešlo mi to aj cez nos až do ust. :(

katkaKer

moje skusenosti s cocochoco gold BK: dnes som aplikovala doma vlasy perfektne farba vyraznejsia, pred tym som tuto kuru absolvovala 3x u kadernicky teraz uvidim po troch dnoch co sa mi podarilo vytvorit doma :) vraj je dobra nahrada bezsulfatoveho samponu detsky sampon poradila mio to kadernicka

vanessa010

Baby (aj chalani :D ) ak by mal niekto zaujem o keratin tak predávam keratin od COCOCHOCO po 20€ za 100ml.
Na oficiálnych stránkach je cena vyše 30€.

Keratin prelievam do 100ml fľaštičiek, ak by sme sa stretli osobne tak ho možem preliať aj pred vami.

Taktiež mám šampon ktorý sa používa pred aplikáciou keratínu pre lepšie účinky. Cena je 6€ za 50ml (úplne stačí na celé vlasy).

Postup Vám pripadne sama vysvetlím :)

Kontakt: 0949 106 925 alebo vaness010@azet.sk

frimmka

ahojte..davala som si teraz v piatok cocochoco keratin na vlasy...objednala som si set za 42e kde bol sampon 50ml pred, keratin 100ml a sampon po 50ml.. a musim povedat, ze som to mala urobit uz davno..vlasy si mozem zmyt az v pondelok..cize po 3 dnoch.. ale aj tak nelutujem..neskutocne to zvyraznilo farbu ..a konecne su moje vlasy nadychane, bolo to krasne vidno ako vlasy piju keratin.. zatial nemam sampon s ktorym sa vraj vymyva keratin menej..hladam lacnejsiu podobnu alternativu..mate nejake odskusane? alverde? budem vdacna za kazdu radu dakujem :)

Katrin2510

Dlho som zvazovala pre tento keratin, ale nakoniec sa oplatilo. Objednala som si aj sampon po aplikacii a musim povedat, ze vlasy maju uplne inu lesklost a vyzeraju zdravo a nehovoriac, ze ich nemusim konecne kazdy den zehlit :) Momentalne ho mam uz vo vlasoch 2 mesiac.

Sjuzn_22

Kamaratka ho mala a vraj nikdy viac!Vlasy si musela zehlit tak ci tak(sice jej vyrovnanie vydrzalo dlhsie),ale po tych 2 mesiacoch mala strasne(!!!)znicene vlasy,takze muselo ist cca 10cm dolu a minut nemale peniaze na rozne vitaminy,aby si opat dala vlasy dokopy...

maracuja

Ahojte, ja som taktiež použila keratín tejto značky a naozaj je super... som spokojná a idem do toho opäť :) vydržal mi 3 mesiace

katka2510

ahojte,
Tak som sa to konecne odhodlala vyskusat a som nadmieru spokojna mam to na vlasoch uz druhy mesiac a vsetko je v poriadku vlasy mam stale rovne (prirodzene ich mam brckave) mozeme len odporucat

actafool1

Obnovujem temu.. nakolko ma to tiez velmi zaujima... mate skusenosti kocky s touto znackou? velmi pekne dakujem