Holenie hrud

wiera

a to si holite aj zadok?vacsina chalanov ho ma chlpaty....a čo chrbat????spredu vyholeny a zo zadu JETY???hovorim vam...pravy chlap s mužnou zarastenou hrudou...to je chlap....a nie chlap čo si budeme spolu holiť nohy,pazuchy,atd....

kitti

Chlapy a viete,ze ked si to holite zo ziletkou,tak vam budu rast silnejsie a hustejsie chlpy? S voskom viem,ze je to bolestivejsie,ale nebudu vam tak rychlo rast a budu jemnejsie

zuzik 80

Ak chces mat hrud bez chlpkov, skus vosk. Nieje totiz nic nechutnejsie ked vidis ostre chlpiky na hrude po par dnoch ako sa chalan oholi. Fuuuuuuj. Voskom to bude sice spociatku boliet, no zvyknes si a chlpky su potom jemnejsie.

merrylu

mna ako babu urcite viac pritahuje oholena hrud...nepaci sa mi ak je chalan na hrudi zarasteny...a Lenush nesuhlasim ze mladsim babam sa paci skor zarastena hrud...ja mam 17 a muz ktory ma "cistu" hrud na mna posobi erotickejsie :)

jaja

minno a si chlpaty aj na bruchu? no ja neviem.. a ako dlho sa holis|? nezacli ti tie chlpy rast hrubsie a hustejsie? ako to vyzerA?? DIK

minno

cawes..ja si holim vsetko okrem nôh...lebo mne sa to paci viac.ak ma clovek vysportovane telo tak to je krasne a myslim,ze sa to pACI aj babam.no holim to asi kazdy 3 DEN ale ak niekde idem na kupalisko tak chcem vyzerat dobre takze pohoda..

fregfegrfdeg

ak je tu nejaky chlap co sa holi na hrudi a bruchu...nezarasta to potom este viac? nie su tie chlpy ovela pevnejsie? nezacnem zarastat potom ovela viac? mam v plane len tak sa obcas oholit v lete...dik

Lenush

ja mam 20 rokov a milujem ak sa muz holy aj na hrudi. chlpata hrud bola moderna v 90tych rokoch kedy sa nosili rozopnute kosele.. :) a skor si myslim, ze mladsim dievcatam sa paci viac zarastena