Vyskusat zmenu

Príspevok v téme: Vyskusat zmenu
zvedavyy

Zdravim. Mozno ma mnohi odsudite, no nezalezi mi na tom, nakolko som uz velmi rozmyslal nad tym asi 3 roky. Som 15 rokov zenaty. S manzelkou sa pozname, ked sme mali obidvaja 15 rokov. Je moja prva a jedina a ja jej. A preto ma zacalo trapit, ze som nevyskusal inu zenu v posteli. Mam ju rad, aj sex je v poriadku, ale ta zvedavost mi niekedy neda spavat ... Ako to asi je, ako to ine prezivaju, ako sa dokazu odviazat? Nemal by som problem zbalit niektoru kolegynu v praci, no jednak by sa tym pokazila moja povest a jednak hrozi riziko, ze by sa o tom dozvedela manzelka a ja od nej odist rozhodne nechcem. Chcem sa opytat zien, ktore mali jedineho muza uz niekolko rokov, ci ich nelaka aspon nezavazne vyskusat si sex s niekym inym i ked su spokojne? Zaroven tu hladam nejaku taku zenu, ktora by to chcela vyskusat, nakolko na zoznamkach sa bojim, ze ide o nejake promiskuitne zeny, ktore mozu mat vselijake zdravotne pohlavne problemy a ich prenosom by manzelka zistila, ze som nieco mal s inou a tu sa mi zda, ze chodia celkom slusne zeny. Tak ak niektora by to chcela vyskusat tak sa mozme zoznamit tu.

spark

čau - zvedavý, dík za ponuku o odplate za neveru. Nie, nemohla by som, nevedela by som sa pozrieť mojim trom deťom do tváre, dvom dospelým, jednému pubertiakovi. Nie som ten typ,ktorý by to chcel skúšať.Ale ty to máš dobre ošetrené tým tajným notebookom a tajným mailom, vidíš, keby to bol takto vymyslel môj manžel, tak dnes mám pohodu a nie pocit na vracanie, keď si plním "manželské povinnosti". Snáď v tom nájdeš uspokojenie a budete ďalej fungovať ako normálna rodinka. Viem jedno, u nás to už nikdy normálne fungovať nebude - naoko hej.

Marsmeloun

to už kde sme .... ked z kurevníkov sa robia alfasamci a manželská nevera len zo zvedavosti .... smutné smutné ....

TinaM

Podla mna je tuzba skusit nieco nove v pripade "dozivotnych prvych lasok" uplne normalna. Tym ale nechcem ospravedlnovat neveru. Ja som si tymto presla o dost skor-to bol vlastne jeden z dovodov, preco som svoj prvy vazny vztah po 3 rokoch ukoncila-lebo som si nevedela predstavit, ze budem do konca zivota s mojim prvym a jedinym. Nelutujem, ze sme sa rozisli, no na druhej strane teraz uz viem, ze ziadny sex, nove vzplanutie ani chvilkove poblaznenie nenahradi "teplo domova" a to, co ti milujuca manzelka kazdy den dava. Ale zrejme na to musis prist sam. Chod niekde do bordelu, zaplat si nejaku peknu kocku, skus nieco ine- manzelka sa to nedozvie, babenka z bordelu sa nezamiluje, ty snad tiez nie, a vsetci budu "spokojni".

Zvedavyy

Spark, manzelka sa to nesmie v ziadnom pripade dozvediet, na to si dam sakra pozor. Ako sa hovori, co oci nevidia to srdce neboli a plati to aj pre nu, ak by ju taketo nieco napadlo. Na tajny mail mi nepride, lebo som si kupil notebook, ktory mam ukryty mimo domova a ktory pouzivam na taketo tajne veci. Ja viem, ze zeny su vsetecne a tvaria sa, ze doveruju, ale viem, ze oni velmi radi preveruju, tak preto.
Nechces to manzelovi vratit? Ak ano, daj vediet ;)

spark

no tak hľadaj a skúšaj, aj ja mám doma takého vyhľadávača, najprv hľadal, na nete samozrejme, našiel, písal si, začal sa stretávať, ja naivná naivka, kým som sa mu náhodou nedostala do pošty, by som nikdy neuverila. Teraz to skúša s pármi, alebo muž+muž+slečna, a je celý natešený, akú má tolerantnú manželku. Možno aj ty tak dopadneš, ale ja mu chystám jedno skvelé prekvapenie, ešte musím chvíľu vydržať a predstierať orgazmy a riešiť všetky rodinné veci a krásne si žiť. Mám stavy, že sa chvejem od nervov, to je následok predstierania, snáď to v zdraví ustojím. Mám len strach, že donesie nejakú chorobu. Inak je to slušný, nábožný, starostlivý, priateľský a vždy ochotný pomôcť človek. Ja už teda neuverím nikomu.

doubledog

hladaj vydatu s detmi, vek okolo 35tky, idealne taku, co jej manzel ma milenku, alebo ju aspon zabedbava.

s inymi typmi budes mat len problemy, bud su mlade a v posteli to moc nevedia, alebo sa do teba zalubia a budu komplikacie.

cindy, tie tvoje hlasky su perfektne :D