Vyskusat zmenu

Príspevok v téme: Vyskusat zmenu
zvedavyy

Zdravim. Mozno ma mnohi odsudite, no nezalezi mi na tom, nakolko som uz velmi rozmyslal nad tym asi 3 roky. Som 15 rokov zenaty. S manzelkou sa pozname, ked sme mali obidvaja 15 rokov. Je moja prva a jedina a ja jej. A preto ma zacalo trapit, ze som nevyskusal inu zenu v posteli. Mam ju rad, aj sex je v poriadku, ale ta zvedavost mi niekedy neda spavat ... Ako to asi je, ako to ine prezivaju, ako sa dokazu odviazat? Nemal by som problem zbalit niektoru kolegynu v praci, no jednak by sa tym pokazila moja povest a jednak hrozi riziko, ze by sa o tom dozvedela manzelka a ja od nej odist rozhodne nechcem. Chcem sa opytat zien, ktore mali jedineho muza uz niekolko rokov, ci ich nelaka aspon nezavazne vyskusat si sex s niekym inym i ked su spokojne? Zaroven tu hladam nejaku taku zenu, ktora by to chcela vyskusat, nakolko na zoznamkach sa bojim, ze ide o nejake promiskuitne zeny, ktore mozu mat vselijake zdravotne pohlavne problemy a ich prenosom by manzelka zistila, ze som nieco mal s inou a tu sa mi zda, ze chodia celkom slusne zeny. Tak ak niektora by to chcela vyskusat tak sa mozme zoznamit tu.

JahO_Odka

Odpoved1: zatiaľ len prvý rok. Ja mám 22 a on 23 rokov. Viem, že sme spolu krátko, no plánujeme spoločnú budúcnosť. Preto ma tento topic trošku zarazil. I jeho zakladateľ je v podstate so vzťahom spokojný, no má potrebu hľadať vzrušenie i inde.
Neviem... možno po tak dlhom vzťahu, ako má Zvedavý tiež budeme uvažovať o experimentoch. Ja nechcem nikoho súdiť :)
Len ma to prekvapilo, že na neveru myslia i muži v šťastných a plnohodnotných vzťahoch.

nirv

To že pretahuju naivky z nich ešte stale nerobí alfasamcov :) pod alfasamcom chápem muža, ktorý je na vrchole tlupy, rozumej ma vysoké spolocenske postavenie, peniaze, šarm , krásu aj charizmu. Fešák po ktorom túži každá, ale nie každá ho dostane. Čosi ako Boris Kolar, akurát že on nie je môj typ.

Cindy35

nirv, nemas pravdu. ja poznam osobne dvoch prietrtnikov, co sa specializuju na zeny s co najmensimi skusenostami, pokial mozno panny. jeden uz tak pretiahol aspon 30 takych ak nie viac. on je zakomplex.lebo ma maly penis a ten druhy je zakomplex. ze ma malo prachov. ale kazdopadne uspech u zien maju.
lahke zeny si skor platia ti, co maju problem si kvoli vyzoru alebo z inych dovodov nemozu najst partnerku

JahO_Odka

Tiež som bola "prvou" u svôjho chlapa. Keď čítam túto tému, tak ma to trošku mrzí.
Znamená to, že muž môže svoju ženu ľúbiť, môže mať dobrý sex, môže mať dobrý vzťah, môžu si rozumieť a aj tak podvedie?
No nehnevaj sa, Zvedavý... ale zahodiť toto za jeden experiment?

nirv

Cindy, ty si mylis pojmy, alfasamci nevyzeraju ako tvoj Brav, a to že sa niekto vyspí so všetkými ľahkými ženami v meste, z neho nerobí alfasamca. To sú kurevnici. Sorry za výraz, iný slusnejsi nepoznám.

Cindy35

inak, este k teme alfasamec. v nasom meste je iba jeden atraktivny muz, poznam ho z videnia. je to take miesizelezo z Kosova, robi vyhadzovaca.
vcera bol zasa v podniku kde vzdy. zasa sa so mnou nebavil, iba mi kupil sampanske a stal vedla, je zvyknuty, ze zeny sa mu same prihovoria. a to nie je moj styl. vcera mi to bolo cudne, ale nevadilo mi to.
zato pred dvoma tyzdnami mi to bolo strasne luto, ze si ma nevsima a ze sme sa mohli na dalsi den stretnut, strasne mi na tom zalezalo, ani som nevedela preco. no a zda sa, ze som pochopila: alfasamci su pre zeny zaujimavi iba v plodnych dnoch. tak som to vypocitala. inak su nepouzitelni, zvacsa jednoduchi, simplexni, manualne pracujuci, sluziaci iba na rozmnozovanie. no neviem, k takej teorii som prisla. a este mozno tym ze sa podoba ako dvojca na mojich ex, ale tak to je uz ina story.
inak sme sa s kamoskami bavili, ze mnohi ti alfasamci su aj neplodni kvoli chlamydiam a inym pliagam a nocnemu zivotu celkovo, tak to potom len zeny klamu telom

Lulita

inak poznam takeho, co mal nad 70 zien (zapisoval si) - je herec, proste sa vie okolo zien tocit a rozpravat im take sladke reci, ze ich jednoducho oblbne ani nevedia kedy

Lulita

mna vzdy taki alfasamci odpudzovali, podla mna takí trtkovia zbalia len urcity druh zien a tie lahkodajky sa najdu vsade