Liečba akné

Príspevok v téme: Liečba akné
EnčoErika

Ja som dostala akné z ničoho nič a mám ich už 5 rokov. Viem, že to nie je taká dlhá doba ako u iných, ale som zúfalá z toho, že vedľa mňa nie sú podobní ľudia s akné. V škole majú všetci super pleť. Ale ja ju mám hroznú, samé akné, jazvy po ovčích kiahňach, fľaky po vyrážkach, komedóny a aj menšie chrasty...
Som z akné strašne unavená, vyskúšala som aj radu od UNONUNO, ktorá sa mi veľmi pozdávala, ale myslím, že budeme s UNONUNO veľké kamarátky, lebo ani mne nič poriadne nezaberá.
Proste mám dosť zlé a ťažké akné.
Čo ešte nestačí, mám aj dioptrie - 3,5 a oči sa mi zhoršujú, navyše, som alergička, astmatička a mám dosť mastné vlasy.

Mám už nervy!
Prečítala som toľko článkov, že mastné vlasy sú výsledkom nezdravej stravy, ale to je hlúposť, lebo ja jem samé šaláty a zdravé veci. Moja kamarátka sa napcháva blbosťami a má oveľa krajšiu tvár a postavu ako ja.
A myslím, že to horšie už ani nemôže byť, prosím vás!
Pomôžte, ak viete, čo i len maličkú radu, ktorej nedávate príliš veľkú hodnotu:
ĎAKUJEM!

P.S: Prosím, ale vo svojich príspevkoch vynechajte Kozmetické salóny a Lieky, dakujem :(

modráčik

Mozno Vam chemicke prostriedky zaberu na akne, ale stale sa to bude vracat, pokial neurobite detoxikaciu organizmu prirodnymi produktami.To je moja 6rocna skusenost s klientmi.Aj kozni lekari skusaju masticky, ale treba to riesit zvnutra-tam je pricina.Ja som mala vyhadzany dekolt-vraj zo stresu a kozna mi ich liecila 2roky,az som siahla po prirode a mam klud.Tu detoxikaciu treba kazdopadne urobit,vela problemov, mozno o nich ani samy neviete,sa odstrania.Uz len ked sa popravi umunitny system!Treba vyskusat-to je najlepsia rada,vlastna skusenost!/viac info, mozem meilom,ak budete chciet/

lenak

Prípravok Zheng4 SKIN AKNÉ away vychádza z rodinnej receptúry Dr. Zhenga. Táto čisto príriodná bylinná emulzia, bola po generácie vylepšovaná, aby dosahovala požadované výsledky pri eliminácii akné pre všetky typy pokožky bez ohľadu na to, či ide o pokožku tváre alebo tela.

Pri správnom aplikovaní je výsledky badať u väčšiny pacientov už po krátokm používaní.

tento prípravok bojuje taktiež proti čierným bodkám a cystickému akné.
regeneruje zatvrdnutú pokožku po zápalových prejavoch akné.
čisto prírodný bylinný extrakt svojím jedinečným zložením účinne ošetruje a tonizuje pokožku
sťahuje póry a obmedzuje tvorbu kožného mazu a vznik zapálených pórov
podporuje regeneračnú schopnosť buniek

999

1. ist na lekárske vyšetrenie- či nemaš niekde zápal,helicobactera, iné tráviace problémy,gynekologické problémy...alergiu
2. stravovat sa zdravo...ryby, chudé mäso, zeleniny ,ovocie , zdravé tuky a sacharidy....pit veľa vody, zelený čaj, žihlavovy,mätovy...
3.plet čistit veľmi jemne(najlepšie s bylinkami) , žiadny peeling
4. hydratovat plet aj ked je mastná
5. na akné lieky od lekára alebo bioderma a avene maju celkom dobré veci...tiež krem s aloe vera , s bylinkami pomaha,....a hlavne nepouživat 10 produktov každý den... to len zhoršuje akne
6. každý den cvičit 20 min , meditácia tiež pomáha...a hlavne nestresovat!!! a nepozerat sa nato akú plet majú iné baby ...zlá nálada môže zhoršovat akné
7. a na vlasy jedine každý den si ich umývat s jemným šamponom....alebo skús hennu bezfarebnú

:)

rene1337

Problem z akne je velmi specificke a neda sa na prvy krat povedat v com moze byt problem kedze tam je viacero faktorov na tvorbu akne v prvom rade je to rovnovaha hormonou v tele pocas puberty az po vyzsi vek cize telo si nevie napravit hormonalnu rovnovahu dalsim faktorom je v strava to neznamena ze clovek je zdravu zeleninu a ovocie ze nebude mat akne treba zistit aku krvnu skupinu ma clovek a podla toho sa stravovat. Lebo pre urcite skupiny su aj urcite ovocie zdrava strava jedy tym padom to telo vylucuje aj pokozkou najcastejsie tvar chrbat a dalsia treba dopomoct oblickam a zamerat sa na ocistu detox tela a obliciek vysokym faktorom su aj alergie . Masicky a kremy su vyhodene peniaze lebo akne je vnutorny problem nie vonkajsi.

aktevi...

ja som chodila pred časom ku kožnej ale nepomohla mi..potom mi v lekárni poradili ACNEON od Walmarku a po mesiaci zabral. Nechápem to, že po rokoch boja mám čistú pleť. Nie je dokonalá, ale oproti tomu akú som mala je to pre mňa zázrak.

Skús, uvidíš.

ebi7777

13 rokov som mala akné, stravujem sa zdravo a veľmi racionálne, takmer len surový zeleninu.... atď, aj tak mám akné... takže máš pravdu, stravou sa akné nedá vyliečiť (teda nie u každého, avšak niekomu to pomáha, zmeniť životný štýl)

teraz však už pomaly nemám akné, pomaly dokončujem liečbu liekmi...

neviem ti poradiť, 13 rokov som to riešila, nakoniec som sa rozhodla siahnuť na ťažkú chémiu.

ty sa musíš rozhodnúť, ale ako píšeš, že príspevky s liekmi si nepraješ, tak zrejme túto možnosť si už vylúčila

ale veľa šťastia v boji ;-)