Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

***Wellia***

Leela333 - bravo, úplne výborne si to vysvetlila s tou módou a obliekaním...
Beskyd, je evidentné, že pre teba móda nič neznamená. Nevidela som však, že by ti tu niekto vnucoval, aby si prijal za správny názor to, že každý sa musí zaujímať o módu, lebo inak je trápny.
Čiže myslím, že skôr ty si ten, ktorý sa približuje k plytkosti tým, že tvrdíš, že ženy, ktoré sa vášnivo zaujímajú o módu, sú plytké. Nemáš pravdu a ak si myslíš, že máš, tak je to tvoje rozhodnutie, no nečakaj, že všetci ľudia na svete zmenia pohľad kvôli tvojmu názoru :-)

Leela333

Super, zmazal sa mi celý príspevok.

beskyd, mýliš sa. Móda je len prejavenie sa, je to to isté, ako keď umelec maľuje obraz, či hudobník skladá pieseň. Prejavuje tým kúsok seba, prezentuje sa. Jednoducho nemôžeš odsudzovať ľudí na základe takýchto banalít, že sú hneď plytký. Prečo by to malo byť plytké? Kto označil módu za plytkosť? Ani skladanie piesní nezachráni sirotu v Afrike (len príklad), tak prečo sa aj to nepovažuje za plytké? Jednoducho každý má niečo, čo ho baví, čo mu pomáha prejaviť sa, prejaviť svoju osobnosť.

Vieš beskyd, mal by si prehodnotiť svoje priority, lebo to, že sa žena zaujíma o handry alebo sa maľuje a neviem čo ti to ešte vadí neznamená, že je plytká alebo hlúpa, alebo nevhodná pre vzťah. Lebo ti garantujem, že týmto prístupom ti tá správna žena pretečie pomedzi prsty. Veď čo ak sa bude vo všetkých smeroch zhodovať s tvojou predstavou ideálnej partnerky, no bude ju zaujímať móda alebo sa bude maľovať a pod? Odkopneš ju hneď s tým, že je plytká?

zoe23

mango.tree

jej moja, jak si ma potešila, ze nie som sama. Inak ty si mi zas presne pripomenula jedneho chirurga, ktory sa mi lubil(aj ked je odo mna o dooost starsi ale taku charizmu jaku ma on!...) a presne tiez som potom zistila, ze je zenaty a so zubarkou!!! Sa ani nečudujem, že lekari si najdu lekarky, s tymi sa najskor mozu zoznamit predsa. A teraz mi znovu napadol dalsi-moj kozny-tiez sympos a tiez zenaty s dermatologičkou-no je toto mozne!! aaach, to aby sme šli studovat medinu :D

mango.tree

zoe, aj ja hladam sexi lekara! :D teda, jeden konkretny sa mi velmi pacil (vysekaval mi osmicku, a vdaka nemu to nebolo az take zle, ale mal obrucku, skoda) a tiez ma zaujima, kde su vo volnom case. no a par pre mna sexi chlapov mozno stretnut na vedeckych konferenciach, to tiez nie je zle miesto ;)

zakladatel, uz ti tu pisali, take baby stretnes na zaujmovych kruzkoch, v roznych organizaciach, na turistickych ci cyklochodnickoch, na dobrom koncerte, alebo aj v nakupnom centre, ked si tam nieco potrebuje ist kupit, na plavarni, v kaviarni obcas. a vies co? aj na tej diskoteke sa napr. najdu, ja sa tiez raz za sto rokov tam vyskytnem, lebo milujem tanec, ale skor rozne tematicke akcie, nakolko moderna tanecna elektro hudba je pre mna nieco nepocuvatelne, ale na rockovy, obcas aj metalovo ladeny, etno, oldies vecer, preco nie? a nefajcim, nechlastam, ale nie som abstinent, vsetko s mierou. a inak, ten co fajci je akoze zly clovek? mne to nevadi, mne to len zo zdravotnej stranky sa nepaci, ale nic to o cloveku vlastne nevypoveda. milujem divadlo, milujem prirodu, romanticke pozeranie na hviezdy, ale co je zle na tancovani napr.?
cele je to len o tom, ze nechodite s otvorenymi ocami, svoju polovicku mozte stretnut hocikde a hocikedy, aj cestou po rohliky do najblizsej samoobsluhy :D treba len zit a nevidiet veci cierno-bielo, ja tiez svojho praveho este nemam, ale nelamem si hlavu, kde ho stretnem, lebo nase cesty sa iste zidu. len vy si to aj samy mozno robite, ze dopredu odsudzujete iste skupiny ludi. a mne sa praveze kolkokrat v zivote ukazalo, ze taki exoti rozni mi najviac v tazkych chvilach pomohli a take "sede mysi" len plno reci ale prazdnych. neznamena, ze taki ti nenapadni tutkovia su dobraci, niektori su to ini uchyly, ked sa im naskytne moznost alebo sa prvykrat v zivote opiju.

beskyd

nirv, je mi ta luto ze 5 rokov riesis moje komenty a aj tak reagujes uplne bezobsazne:) a mrknut sa ja idem momentalne do chladnicky:)

nirv

No dobre mne je to jedno len mi je ťa ľúto že po piatich rokoch furt melies to isté. Radšej mrkni do témy Psychicky na dne už dva roky , a Hanobenie mena, možno poradis . A das užitočný príspevok ;)

beskyd

nirv, mnozstvo prispevkov je dane tym, ze to hned zacne kazdy riesit, vypytovat sa, vyvodzovat mylne zavery, tak sa to kopi. keby si sem nenapisala ze som zas niekoho urazil (co ani nie je pravda) tak je prispevkov menej. takze kvantita prispevkov je determinovana poctom reagujucich "trafenych husi":)

zoe23

inak ja hladam sexy lekara, tak ak sa tu taky nachadza, daj vediet :D lebo ja tiez neviem kde takeho najst, kde chodia, ked nepracuju...

beskyd

leela, samozrejme ze po uliciach nechodia ludia "v kreáciách, čo predstavujú na mólach najznámejší návrhári", lebo si to proste nemozu dovolit alebo to nezapada do nejakych mantinelov mainstreamu, kazdopadne neverim tomu ze pipky ktore vo velkom riesia handry a modu opakuju po tom co doma utkala ich suseda:) to ze sa niekto bavi o mode a riadi sa nou signalizuje, ze ma potrebu prezentovat sa ako produkt modneho priemyslu v snahe posobit na okolie lepsim dojmom ako niekto kto casovo velmi obmedzene trendy a teda casovo obmedzene vnimanie krasy ignoruje, a to bezohladu na to ze dany trend moze byt o 10 rokov uplne na smiech:)..v tom spociva ona povrchnost ...preto aj to lipnutie na mode u niektorych zien je asi rovnako na smiech a tazko moze vzbudzovat respekt k osobnosti ako takej a oznacenie ine ako "pipka".