Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

doremi

:D tak, ono to, ze holku mozu bavit diskoteky a ma na FB 300 ludi z nej uz automaticky robi povrchnu? zaujimave zmyslanie. to potom ja by som bola pre teba len tak polo- povrchna, kedze mam tych priatelov o polovicu menej, ale na diskoteku zajdem? :DD ono, je pravda, ze vascina bab, kt. vyzeraju lepsie nez priemer nie su na tom mentalne bohvieako, ale netreba zufat. aj normalne existuju. v mnozstve priamo umernom ruzovemu jednorozcovi, ale predsa (Matel to istiii :DD) ale nie, no ozaj...proste neries to prilis, nezufaj, stretavaj a spoznavaj dievcata aj nadalej, selektuj podla toho co ti vyhovuje a urcite tu svoju vysnivanu najdes. potom uz len mensi detail, aby aj ona chcela teba ;)

Agnes999

No evidentne sa pohybujes v nespravnej spolocnosti ked stretavas len same disko girls ktorych jedinym zivotnym potesenim je chlastat v bare. Co tak zamysliet sa nad sebou a zmenit spolocnost! Nechces babu z diskoteky, nechod na diskoteky! Chces turistku? Prihlas sa do nejakeho turistickeho klubu alebo vyuzi obcas ponuku nejakej turistickej cestovky. Ja som takto chodila s cestovkou na jedno-dvojdnove zajazdy, vies kolko je tam single bab? Aj mladych a peknych!

Status

gbstw to že som ešte nemal žiaden vzťah neznamená že sa so ženami nestretávam, že ich nespoznávam, že s nimi nekomunikujem...ide o to že nemôžem nájsť tú pravú, pričom na internete (nie som naivný) je ich kopa...

gbstw

autobus, zastávka, knižnica, univerzita, menza, tesco, lidl, kostol, park, priehrada, aj diskotéka tu všade, do not look, but OBSERVE ! ;)