Ako sa vyrovnat s rozvodom

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnat s rozvodom
smutna2000

Ahojte, ako sa mam vyrovnať s rozvodom? S muzom sme žili dlho spolu, neviem sa vyrovnať s bliziacim sa rozvodom. Mam ho stale rada, aj ked mi ublizoval nemozem zabudnúť. Koľko času este potrebujem,som na dne. Chcela by som aby to bolo už vsetko za mnou, smútok, strach, beznadej. Naplakala som sa uz dost ale nie a nie zabudut, nic ma nebaví.

ante22

Smutná, som rozvedená a zažila som niečo podobné. Ak chceš, napíš na lady2zavinaccentrum.sk môžeme podebatovať

smutna2000

Ahojte, tak sa po vyse roku zasa ozyvam. Mame strasnu krizu, ten kto mi radil, ze sa to nezlepí, ked tak na chvilku,tak mal pravdu. Trpím momentálne uz 2 mesiace. Zasa ten isty depresivny stav. Aj ked som to chcela zasa zlepiť,tak takto ako sa sprava teraz sa nespraval ani predtym. Ja som si vycitala, ze je to moja chyba. Stále som sa pytala,co sa deje,on mi klamal. Nasiel si zasa cloveka s ktroym mu je dobre. Po precitani par veci, som nemohla zniest ten napor. K poslednému co som sa dostala bolo, ze jej bozky su prekrasne a tie kvety jej bude kupovat den co den. Bola som u psychologicky, viem, ze sa mam rozviest, nic ine mi nezostava, pretoze uz nie som len handra ale ovela horsie. Dievcata, chlapi prosim ozvite sa a podporte ma, uz mam strasne zaludocne problemy, myslim len na syna ako to bude prezivat. Ja sa stale nechám ponizovať. Nie je tu dajaky klub ,,rozvedených,, predrozvádzajúcich sa, ze by sme sa sem tam stretli,podporili, pokecali, zasmiali...zivot pojde dalej... aj ked je to strasne,strasne moc tazke...ale musime to vsetci zvladnut...vsetky... Budem rada, za vsetky nazory, stretnutia, za vsetko...mozno si clovek najde kamaratky,kamaratov a bude nam fajn...dakujeeeeemmmm

solty

Prosím Vás boli by ste takí dobrí a vyplnili by ste mi dotazník k mojej diplomovej práci? Veľmi by ste mi tým pomohli. Prípadne, ak poznáte niekoho kto je rozvedení, tak tiež by mohol vyplniť. Ďakujem. Dotazník nájdete tu:

docs.google.com

engien

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu tých, ktorých po dlhoročnom manželstve/partnerstve opustil partner a boli v stave, že sa im nechcelo žiť, nejedli, možno len pili a fajčili,utápali sa v žiale, možno si vraveli, že ich život už nemá zmysel. Prosím poraďte, čo vám pomohlo sa z toho dostať? Ďakujem.

ema123

Smutná, ťažko sa to číta. Ťažko sa aj radí, pretože všetko sa ti určite bude zdať ako frázy. Ale ver, že čas rany otupí. Možno by ti pomohlo, keby si na pár dní mohla niekde vypadnúť do cudzieho prostredia, kde by ti ho všetko nepripomínalo. Napr. do nejakého penziónu s wellnesom. Choď s kamoškou alebo aj sama. Trochu si oddýchneš.

sususu

smutna mne to pripada ze bojuje sam so sebou..byt pri rodine - lebo je to spravne a k tej novej ho zase taha vasen ktora uz zial v dlhorocnom vztahu vyprchala...tiez som zazila nieco podobne kedysi, len ja som bola ten clovek ktory sa nevedel rozhodnut...je to velmi tazke pre oboch... ale vacsinou ked vasen vyprcha tak si uvedomi co pre neho znamenas... len musis byt silna a neukazat mu ze cakas len na to kedy sa objavi... hlavu hore, ziaden chlap nestoji za to aby sa pre nas zivot "koncil" ...lebo pravdepodobne mas teraz ten pocit...a kloniec koncov - vies kolko chlapov je tam vonku??? A urcite o mnoho lepsich :-)