Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo?

evulka1993

ahojky volame sa eva a denisa a maame pirsing v pupkuu heh je to peknee ale dost to boliiii trochu je to zapaalene ale naaam to newa prezijeme chceme sa poradiit a opiitat ze ako dlho sa to hojiik pokim si mame vymenit nausnicu mame ho len 4 dnii hehehe dikiiii vopret

norro

noo ja som chcel do jazyka....ale dal som si do obocia...do jazyka davam teraz asi na jaar :P....zacina sa mi to pacit hh....tak o dva roky ich budem mat asi 50 :D....aaa do obocia to boli o trochu viac ako nausnica...a co mne hovorila kamoska tak do jazyka najmenej

marshmallow

cautee.. ja by som si chcela dat pierc do spodnej pery. len by som sa chcela spytat ze ked uz budem mat tu dierku zahojenu a vyberem si pierc tak za aky cas dierka zarastie?
dikyyy :)

biddy

zdravim tak ja som zavisla na piercingov uz ich mam 15 a nedavno som stavila s kamosom tak mi este pribudnu tak dufam ze vyhram budem sa snazit aby som upresnila mam 12v usiach,v nose,v pere na lavej strane a jazyku a mala som aj tunel tak pa

tronka

cautee
ja som mala 12 piercingov uz mam len v jazyku pupku a 4 v usiach ,,,
nikolethka...pri biozkavani to urcite nezavadzia no a moj priatel je spokojny ze ho mam hmm po vsetkych strankach heheh a neboli to vobec mne sa v jazyku zahojil za par dni ziadny problem som s nim nemala iba zo zaciatku som suslala a mala problem s jedenim ale to preslo hned potom pohodka ,, ;)

kaťuušqaaa

mnoOO ...taak ...ludia mojii ...mne sa pearcingy celkovo mooc nepaciaa..a to aj zalezi od cloveka..nekomu sa to proste hodi a nekomu niee...najviac sa mi asi paaci do pupkaa ..aj som rozmyslala,ze by som si ho tam dala..ale potom som zistila ze to moze skomplikovať pôrod..je to pravda??..aa nikolethka:..ten pearsing v jazyku neodporucam vobec..mozno sa ti to paci,ale mne kamoska co to mala povedala ze je to blbost ...a ze ju to aj bolelo a dlho sa to liecilo ...aale to aj aj tak asi individualnee..ale ja osobne by som si to nedala..a hovorila ze sa ani poriadne bozkavat nemohla:D ze to bolo cele take divne..