Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo?

nikolethka

awojte ja ešte nemám nikde pircing ale chcel aby som si dat do nosa a mozno aj do jazykaa..len by som sa chcela pred tymporadit..ako sa mam o to staat..a do jazyka to moc boli a dlho sa to hojii???:DDa nezavadzia to pri bozkavani??daakujeeem

ryduška

NoOo...AjoJte..tAk za prVé by sOm raDa vedeLa čO je tO ten TUNEL??...aAa či velmi BoLí piErC do jazyKa,puPíku,a nOsa???......inaK počula sOm že do Nosa už dávaJú sO strOjčekOm jakO do ucha....a ešte ma Zaujíma či v JazyKu sa O piErC zachYtava jedlO??važne Sa da zadusIť v noCi s tYmi guLičkamI??(v jaZyku).prOsim na teTO OtazKy poprOsim odpOvede na MaiL Rydushka_sc@azet.sk

janushka

chlap si dal prepichnut brucho?? omggg... to snad nie... no tak to by som asi nechcela vidiet... neviem... a aky piercing tam mas?

tr

No ja som si dal piercing pred dvomi dnami na pupok, paci sa mi to velmi, priatelke tiez, prepichnutie nebolelo, len to boli teraz na dotyk. Ale este sa to da zniest. Uvidime, co a ako. Som zvedavy teraz na vase reakcie... A vobec to nevyzera zensky...

bbkej

ahojte ..piercing je super!!!chcem sa len spytat musela som si ten svoj vybrat...mala som ho polroka..mozno viac a dala som si ho von , kvoli operacii...je to 12 dni a teraz nejde spat...myslite ze si to mam dat znova prepichnut, alebo mate na to nejaky trik????veeelmi by ste mi pomohli

punkgirl

na chalanoch si piercingi po pici uplne cool...ja mam v brade a nemam stym problem uplna pohodicka a po prazkach ided do jazykaa..tesimm sa aj sa bojim ze jak to bude bolet