RNG - herpes/bradavica v nose

Príspevok v téme: RNG - herpes/bradavica v nose
Mizel100

Rng, obraciam sa k tebe s prosbou o pomoc. Jednej nosnej dierke sa mi uz druhy raz za dva roky nieco vyhodilo. Pamatam si, ze cosi podobne v detstve mavala kamaratka, volali sme to nevypucitelne vyrazky. Napuchlo to, nacervenalo a neslo to vypucit. Ja som si uz druhy raz vsimla, ze sa mi to objavilo v nose pri chorobe, ked som mala nadchu a zapalene hrdlo. Priatel ma kedysi nakazil streptokokop a povedal, ze tieto veci, ktore sa v nose vytvaraju maju suvis prave so streptokokom. Inde som zas citala, ze by mohlo ist o bradavicu, alebo herpes. Az tak moc to nevidno, len maly fliacik pri dierke nosa, no vo vnutri to citim a je to pri dotyku bolestive. Existuje nieco, co si na to mozem dat a nemusim to zrovna objednavat cez sedem oceanov az na SR? :) Dakujem

RNG

Koloidna strieborna voda moze pomoct, tak isto roztok citricidalu ci uz vo vode alebo kokosovom oleji,
a ako kazdemu odporucam aj tebe si zvysovat viralnu imunitu v sucasnej tichej viralnej epidemii a pritomnosti coraz viac permanentnych virusov v tele.

Mizel100

to, ze si musim zvysit viralnu imunitu, viem...uz sa na tom pracuje. Ja len, co moze byt povodcom toho, co sa mi v nosiku obcas objavuje...ci naozaj ten streptokok