Prečo ma moja manželka odmieta?

Príspevok v téme: Prečo ma moja manželka odmieta?
adaam

Dobrý deň,

chcem Vás poprosiť o radu ako alebo čo by som mal urobiť, aby moja manželka viac myslela na sex. Sme ešte len necelý rok manželia. Pred svadbou som si myslel, že jediná vec v ktorej sa zhodneme bude sex. Teraz viem, že vo všetkom sa viac menej zhodneme, len nie v tom. Neviem čo mám robiť. Úprimne ma to veľmi bolí keď cítim ako ma odmieta. Sex máme tak 3 až 5 krát za mesiac. No aj tak je to viac krát tak, že je so mnou len preto, že to chcem ja a je to také bez takej vášne. A to ja nechcem. Veľmi chcem, aby nás to k sebe ťahalo ako pred svadbou, aby sa tešila na chvíle keď budeme spolu. Moja manželka ma veľmi priťahuje. Milujem keď behá po byte v spodnej bielizni. Je krásna. No keď sa jej chcem dotýkať veľmi veľa krát to odmieta. Sú chvíle keď nie ale je ich málo. Snažím sa mojej manželke pomáhať vo všetkom aj okolo domácnosti a aj mimo nej. Nie som taký muž čo sadne pred TV a pozerá futbal. A myslím, že celkom dobre vyzerám. Veľmi ma to trápi. Poradte alebo povedzte mi svoj názor. Chcem nájsť riešenie, či je chyba vo mne alebo niekde inde. Ďakujem.

Radca125

OK adaam a teda ked si sa jej na to otvorene pytal, tak ti to ako odovodnila? Lebo to je najlepsie sa priamo opytat ako nejake spekulacie tu v diskusii...

adaam

Ahoj Radca125,

veľmi zaujímavý názor, no nesúhlasím lebo teraz bábo nechceme. Počas ovulácie nie sme spolu. Viem kedy má moja manželka plodné a neplodné dni. Počas nich nemáme sex. No mimo nich je aj tak dosť času na to aby sme spolu mohli mat sex, ale aby som to dal na správnu mieru tak neide mi len o sex, ale aj o to, že aj obyčajné dotyky a nežnosti a možno nejaké provokovanie jej veľa krát vadí.

Radca125

Pocuvaj nechcem malovat certa na stenu, ale asi si natrafil na to, ze: Muz si mysli, ze zena sa po svadbe nezmeni, ale ona sa zmeni a zena si mysli, ze sa muz po svadbe zmeni, ale on sa nezmeni...
Kedze je to takto skoro po svadbe, tak to tvoja zena predtym iba hrala, aby ta dostala do chomuta a vies preco mas sex 3-5x za mesiac? Lebo chce dieta (sulozi pocas ovulacie), ked porodi, tak bude chciet sex iba v pripade, ak bude chciet dalsie dieta.
Pytal si sa jej otvorene, kde je problem?
kokso na toto by mali byt normalne predmanzelske zmluvy - taketo "podvody" od zien nie su ojedinele...

Kvety zla

neberie antikoncepciu? hormonalna antikoncepcia velmi casto moze sposobit vyslovenu nechut na sex - a nie vzdy sa to prejavi hned.