Uzkost a nespavost - tryptofán

martina88

mam odskusany tryptofan celkom mi zaberal, ale nasla som potom
5-HTP - kapsule sa to vola, su ovela silnejsie ako tryp, uzivaju aj v mensich davkach, kupujem od sunday natural , volno predajne su

Bajka29

No tak to je teda rada.. brať lieky a nesnaziť sa o to, aby si človek pomohol aj trochu inak.
Viem, čo mi hrozí ale napriek tomu sa nevzdávam a chcem sa znovu pokúsiť tie lieky vysadiť.
Psychiater ti nikdy neodporuci aby si lieky vysadil, aspon teda ja mam taku skusenost.

luciano

A prečo vlastne chceš ten Magrilan vysadiť? Odporučil ti to psychiater? Ak nie, tak to nevysadzuj. Už jednu skúsenosť s návratom choroby máš. Tak nepokúšaj osud a pekne poslušne ten Magrilan užívaj.

Bajka29

No beriem Magrilan (Prozac)uz rok. Predtym som brala Citalec niekolko rokov s prestavkami a dvakrat som ho náhle vysadila a vrátilo sa mi to v horšom stave, takze viem ze to nie je ddobre. Ale ked to postupne budem vysadzovať, tak asi budem potrebovať nejakú barličku, aby som hlavne mohla zaspať.. Okrem horčíku som počula ze moze pomoct tryptofán a samozrejme melatonín (plus samozrejme zdravá strava a pohyb).