Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky na cukrovku a srdce!

ezechiell

Bez uvedenia konkrétnych liekov sa to nedá celkom na 100% posúdiť, no napriek tomu sa domnievam, že môže.
Veď tie jadierka sú vlastne normálna potravina, podobne ako mandle.
Ak by však predsa len boli obavy z toho, že by účinné kyanidovité látky obsiahnuté v jadierkach mohli v žalúdku nejako interagovať s užívanými liekami, dá sa tomu vyhnúť tak, že sa nebudú užívať súčasne, ale s odstupom cca 2-3 hodín. A bezproblémové užívanie jadierok sa pre istotu odskúša najskôr iba s cca 3-4 kúskami, až potom sa postupne prejde na väčšie množstvá (pre preventívne účely je dostatočných už cca 10-12 ks, pri dlhodobejšom užívaní i menej). Vovnútri tela už kyanid neutralizuje enzým rhodanáza (ktorý ale chýba rakovinovým bunkám).
Dovolím si ale podotknúť, že ak už dotyčný trpí na nejaké srdcovocievne ochorenie a cukrovku, oveľa dôležitejšou a zásadnejšou prevenciou preňho je cielená úprava konzumovanej stravy tak, aby bola čo najviac zásadotvorná a pokiaľ možno aj tepelne neupravovaná. Darmo bude užívať jadierka, ak ho bude pomaly ničiť acidóza organizmu, ktorá vo väčšine prípadov zodpovedá i za rakovinu.
Odporúčam tiež naštudovať si stránky www.karelerben.cz
Ak nie sú prítomné vážnejšie problémy s obličkami, odporúčam srdiečku pomôcť aj výrazným zvýšením príjmu draslíka v potravinách, popr. i v doplnkoch.
A iba pre úplnosť uvádzam, že nie sú marhuľové jadierka ako marhuľové jadierka - tie z planých marhúľ sú podstatne účinnejšie.
Dávam tiež do pozornosti, že srdcovocievne a onkologické problémy majú takmer vždy skutočnú príčinu v nejakých citových problémoch a v neodpustení iným...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.