Samolepiaca podprsenka

Príspevok v téme: Samolepiaca podprsenka
twatka

Ahojte mate niekto skusenosti so samolepiacou podprsenkou? Nemam na mysli tie silikonove srandy so zapinanim v predu, lebo s tym nemam dobre skusenosti, ale skor nieco taqeto - Odkaz odstránený -
alebo
- Odkaz odstránený -
Mam prsia velkosti D, taq ma zaujima ci mi to drzi, neodlepi sa a samozrejme, ci to prsia aspon troska nadvihne :-)
Dakujem pekne za kazdy prispevok

lilyianka

no ak máš väčšie prsia, tak ti tie podprsenky padať budú.. ja mám napr aj silikónovú, ktorú som si ani raz nedala, lebo sa mi to nejak ani nepáči a bojím sa, že sa mi to odlepí a potom aj bez ramienok, a tú si neivem vynachváliť .. môžem v nej aj skákať a všetko je na svojom mieste

M 25

no ved práve, bez ramienok ..

tak a čo čakáš od týchto potom??? tiež budeš mať prsia na bruchu .. ale s tým sa musíš zmieriť, ked máš Déčka!!také tričká a šaty nie sú pre teba

twatka

No aj taqe som uz skusala asi 4 som mala a vzdy som mala pocit ze to mam skor niekde na bruchu ako na prsiach :-D a ramienka silikonove sa podla mna nehodia ku spolocenskym satam :-)

twatka

Nie to mi nevadi..a hlavne mam doma tie nalepky nane :-D...ja to potrebujem pod saty bez ramienok a kedze uz som asi vyskusala vsetky mozne samodrzky aj tie nalepovacie a vsetky sa mi pri pohybe zosuchovali, taq som hladala ine riesenie....ako tie saty som mala uz oblecene aj bez podprsenky a je tam taqa vlozka aby nepresvitali, lenze som mala pocit ze ma gravitacia nema rada...a nasla som toto a myslim ze keby to drzalo bolo by to pre mna idealne riesenie