Neurochirurgia ÚVN Ružomberok (operácie O-ramenom (O-arm)

Príspevok v téme: Neurochirurgia ÚVN Ružomberok (operácie O-ramenom (O-arm)
Hakiram

Zdravím všetkých, bola by som rada, keby sa mi ozval niekto,kto je po operácii driekovej chrbtice (L3-L5 plus šróby) v Ružomberku? Ak bol operovaný novým 3D prístrojom - tzv. O-rameno...
Samozrejme, že ma zaujímajú skúsenosti ľudí, ktorí v tejto nemocnici absolvovali operáciu chrbtice aj klasickým spôsobom ...

Vďaka za všetky informácie ... :-)

luciano

Ano, nie vždy sa operácia podarí, ale v Ružomberku je takýchto prípadov minimum. Niekedy si za zhoršený stav môže aj sám pacient. Napríklad známy herec Skrúcaný tiež bol operovaný v Ružomberku, ale tým, že nedodržal zásady rehabilitácie - príliš zavčasu a dlho sedel, tak si to pokazil.

viva12

mam kolegynu, ktoru operovali v Ružomberku, operoval ju Mudr., ktory uz zomrel. Ale mala take bolesti ze išla na opakovanu operaciu do Novych zamkov, a tam ked ju otvorili tak ju aj hned zašili, lebo zeby bola ochrnula bud hore alebo dolu. Takze aj na vychválených miestach sa stane také niečo ako jej. Je v neustálych bolestiach chuderka.

luciano

Ja som túto operáciu absolvoval v ÚVN Ružomberok asi pred desiatimi rokmi. Operácia dopadla výborne. Chrbticu mám úplne zdravú a nemám s ňou absolútne žiadne problémy. V Ružomberku sú na tento druh operácie najlepší odborníci na Slovensku.