Aké meno pre chlapčeka?

Iveta Michael

Mizel:)

Daniela sa ani mne vôbec nepáči,skôr by som potom dala meno Danica - jedna moja kamoška sa tak volá okrem nej ani nepoznám inú..a ešte sa mi páči aj Darina,Dara..tiež neznášam tie typické sprofanované slov.memá u žien som šťastná že nemám také:)

Iveta Michael

No ale tak to záleží veľa od priezviska..

Mne sa veľmi páči Andrej,Denis,Oliver,Patrik,Pavol či Šimon a je na tebe posúdiť či sa hodí k priezvisku :)

dievča: Anna,Greta,Iveta,Maria Teresa,Anabela,Ivana,Saška,Sandra,Diana,Otília,Lýdia :)

Lolitka

Mne sa pre chlapca najviac vseobecne pacia mena Patrik a potom uz asi len Martin :D Ak budem mat raz syna, tak to bude urcite Patrik :) a z dievcenskych, co si uviedla, by som nedala asi ani jedno, aj ked ta Talia neznie zle. Ja praveze nemam rada tie typicke slovenske mena, ako Maaaaaria, Zuzana, Katarina (ospravedlnujem sa, ak sa niekto tak volate :) ), ja len ze je toho uz vela a je vela peknych "novych" mien, ktore sa hodia trebars aj k slovenskym priezviskam a nezneju vyslovene exoticky. A dalej si treba uvedomit, ze zbytocne sa bude meno dievcatka hodit k priezvisku, ked sa za 20-25 rokov vyda a priezvisko bude mat aj tak ine. A predpokladam, ze svojho nastavajuceho si nebude vyberat tak, aby sa jej krstne meno hodilo k jeho priezvisku :D Inak by som si na tvojom mieste urcite pozrela aj vyznamy toho ktoreho mena ako uz naznacila Mizel100. ono to ma nieco do seba. a tiez by mozno nebolo na skodu sa poradit s odbornikom (ak ti na vyber mena naozaj velmi zalezi), ake meno by ti odporucil vzhladom ku dnu narodenia (poviem priklad - narodi sa v znameni Vah v den, kedy bude jeho nerozhodnost velka, tak mu treba dat meno, ktore v sebe nosi rozvahu, schopnost sa rozhodovat a pod.), chapes co myslim :) aj ked to mozno niektori povazuju za extrem, niektori to takto robia :) Inak sa mi pacia mena pre dievcatko napr. Sarah, Natalia, Lajla (myslim ze sa to pise Lyla), Liliana... :)

Mizel100

Meno Daniela je najhorsie a v zivote by som to svojmu decku nedala. Pripada mi to ako daka lan chroma... :D A navyse, poznam vela zien s tymto menom a su to strasne povahy. Vsetky. Myslela som si, ze meno az tak nesuvisi s povahou, ale mylila som sa. Tieto baby su strasne naivky, putky a robia muzom zo zivota peklo. Aspon tych cca 10, ktore osobne poznam ... Ja by som z tvojho vyberu pre dievca dala meno Terezka a pre chlapca Martin :)

lea128

Na T sa mi paci meno Tamara:) Potom Daniela, Talia velmi nie....to uz radsej Natalia. A pre chlapca Tomas je pekne meno:)
Ale je to take individualne, ze kazdy ti tu napise nieco ine, ja by som sa na tvojom mieste pozrela prvykrat na babo, ked sa narodi a ake meno sa ti bude na 1 pohlad hodit z tych zopar co si vybrala, tak tak aj daj:) Ja to nikdy nebudem planovat na 100% dopredu.

Sofi4141

máte pravdu je to každého názor no ale k priezvisku (priezvisko na T)sa nám asi najviac hodí Talia a Terézia ale nevieme sa rozhodnúť ktoré tak nám poradťe vy .
A z chalanov asi ten Tobias ale kedže už jedného máme možno aj Tomáš .

TinaM

no je to otazka vkusu, kazdy je iny, ale mne sa tiez viac pacia slovenske verzie- cize Lukáš, Matúš, na co DanieLLa, ked mame Danielu. Ale ako hovorim, co clovek, to nazor.