Zvačšené uzliny

Príspevok v téme: Zvačšené uzliny
Andrej177

Dobrý deň,mám 18 rokov a už 4 rok mám problém z permanentne zvačšenými uzlinami na krku mam hmatné asi 4 (dve mi pri predklonene hlavy vybehnú dopredu) všetky sú dobre pohyblivé a majú cca. od 1-po-1,5cm ďalej si viem nahmatať jednu pod ľavou pazuchov má cca. 1cm a je dobre pohyblivá a v slabinách sú na každej strane hmatateľné cca. 3 tiež cca. do 1,5 cm... Najprv sa to nejako neriešilo len odbery krvi všetko bolo ok, mával som časté infekcie a koncom tohto leta som bol konečné u imunológa a potvrdila sa znýžená imunita a zvýšené ASLO, navyše nedávno som bol na RNG a zistili chronický zápal dutín .... bol som aj na sone s tými uzlinami na, kt. sa nič nezistilo Preto sa pýtam, či toto môžu byť príznaky a, či je vôbec nádej, že budú v pôvodnom stave napr. keď je tam ten chronický zápal, alebo, či to nemôže vyústiť do niečoho vážneho každý hovorí svoje ďakujem za radu :))

Nikisss

plus som zabudla este, ze mam alergicku nadchu a alergie,, a mam info ze to moze byt aj z toho...

cize zo zapalu dutin podla mna kludne, mne to vzdy dost povyskakuje aj ked mam nadchu napr na krku

Nikisss

vies co, ja mam takto dve dost velke uzliny v licach, nevidno mi ich ale dost ich citit ked sa toho dotknem, vysetrenia komplet vsetky v poriadku, hematologia, zubar, ORL vsetko.... bolo mi povedane , ze si ich mozem nechat vybrat ak chcem, pricinu mi nikto nezistil, mam ich uz asi 7 rokov, tak som ich nechala tak plus mam asi dve na krku tiez, nejak som to prestala riesit ked mi nikto nic nezistil