Ako schudnut 10 kil do 2 mesiacov?

csaba

ja by som vám poradil jeden taký 30 dňový program ktorý vám zmení životný štýl a zbaví vás aj zbytočných kíl. mám vlastné skúsenosti aj známych ktorý to vyskúšali.

beetka

ked som mala 11 rokov tak som ani nepomyslela ze by som mohla chudnut...to je hrozne podla mna. V 11 rokoch by si urcite nemala chudnut, tvoje telo sa este len vyvija.

fippoLP

Ahojte všetci. Mám 11 rokov, 47 kíl a chcel by som schudnúť do konca prázdnin 10 kíl. Dá sa to? A ako to dosiahnuť?

dada111112

JA som minuly rok pocas letnych prazdnin zhodila zo 69 na 60.. mam vysku cca 171.. sama neviem ako sa mi to podarilo :) prestala som jedavat po 17:00 a asi som sa trosku viac hybala, inak s om proste nerobila nic.. citim sa lepsie a zdravsie, aj ked osm si musela kupit vela nivych veci lebo mi napr rifle boli vsetky velke, ale tie udivene pohlady ked som potom nastupial do skoly :)) stali za to:) teraz by som sa chcela dostat na vytuzenych 55 kg co by bol ideal.. verim , ze ked sa mi to podarilo RAZ ZVLADNEM to znovu aj teraz!! :)) tak drzte palce... NIKDY sa nevzdavajte.. ked sa chcete citi lepsie a sebavedomejjsie, zacnite nieco so sebou robit, upravte si stravu hybte sa ale hlavne sa nelutujte!! vsetko na svete sa da !! :)) a my predsa chceme byt pekne a citi sa sexi no nie??? neverim babe, kt je tucna a povie si ze je so sebou spokojna... kazda chce byt pekna napr v plavkach.. no nie? takze MAKAJTE na sebe a podari sa vam to co aj mne...:))) krasny den.. p.s rozmyslajte co a kedy davate do ust!!!!

cica mica

karolinka (alebo dotycna osoba co tu vystupuje pod x menami) potrebujes si nahnat peniazky? nikto vam tie vase zvasty nezerie?

zitkaBA

ja som za tri mesiace schudla 33kil....a jedla som 3krat za den a vela cvicila citim sa super a nezazila som ani jeden den vlci hlad....teraz si uz len udrziavam hmotnost

emmaE

ja_ona - ako si schudla 7kg? porad ,ako si to zvládla? ja mám 24 rokov a vážila som 58kg a teraz trebalo by mi schudnút 7 - 10 kg. Porad mi co si vyskúšala ty.

Ivka 1

Ano mam na mysli konkretne doplnky vyzivy,su na cisto prirodnej baze teda bez skodlivych vedlajsich ucinkov. Da sa pomocou nich schudnut za 9 dni 10 kg bez jojo efektu.
Precisti na nimi organizmus od volnych radikalov,creva od nanosov a doplni energia do tela.
Velmi rada poradim a napisem viac ale tu
nesmiem. Viac info na maile :

zdravie14@gmail.com