Ako schudnut 10 kil do 2 mesiacov?

vini

no tak ja som asi obojstres clovek...ja niekedy pri strese chudnem inokedy priberam...niekedy nemam na nic chut inokedy sa prejedam nasilu....takze to nezalezi od cloveka...podla mna

renky

to ste poculi obidvaja srpavne:) su 2 typy ludi, niektori ked maju stresy jedia minimum= schudnu a ini ked maju stresy naopak jedia viac nez normalne= priberaju:)
nieje to definovane vseobecne, ale kazdy individualne preziva stres

mackousko

Ja som zase pocul ze zo stresu sa pribera zevraj to nastartuje ukladanie tukov ale podla mna vsetko okolo stresu a priberania ci chudnutia je blbost. Inak radim presne to co ----evul---- napisal(a) take chudnutie zarucene funguje a zuzi pomocou tej radi by si dokazala aj schudnut 10 kil za 2 mesiace je to realne.

tana_2

JANN WW/stres je somarina ja ked mam stres alebo nervy tak zerem a urcite je viace takych ludi nie kazdy zo stresu chudne.

poliewoocka

Ak chces schudnut bez toho,aby prisiel katastrofalny jojo efekt(ak sa vratis do "starych kolaji" tvoje telo spanikari a zacne vytvarat zasoby na "horsie casy")musis zmenit cely zivotny styl.Zacnime od zakladov:
RANAJKY:Maju byt vyzivne,zdrave,plnohodnotne.Vhodna je vlaknina,celozrnne pecivo,nejaky mliecny vyrobok a bielkoviny.Mali by byt do 9:00, pretoze potom ma zaludok tzv. oddychovu fazu.Jedz pomaly,jedlo DOBRE pohryz.Pocas dna si sem tam nieco zobni,aby si udrzala metabolizmus aktivny,nemusis jest presne vo vymedzenych terminoch.Pred jedlom sa napi poriadne vodou,na tanier si naberaj mensie mnozstvo,pretoze hlad ma velke oci:)A-nechod nakupovat hladna.NIKDY.
Jedz pomaly,pi aj medzi jedlom.Chvilu pockaj,pretoze kym mozgu dojde,ze zaludok ma uz dost,chvilku to potrva.Radsej si potom dober,ako by si mala jedlo nasilu dojedat.Min. 2 hodiny pred spanim nejedz,radsej jedz male porcie viackrat ako velke.Pikantne papricky urychluju metabolizmus,dobry je aj zeleny caj,ktory okrem ineho posobi aj antioxidacne.Pohyb na cerstvom vzduchu,beh,cvicenie na spevnenie tela...ak toto dodrzis,schudnes a budes si udrziavat hmotnost.Ak mas este nejaku otazku,sem s nou:)

diety

kolegyna schudla 4 kila za 3 tyzdne len tym ze zvysila pohybovu aktivitu a presla na inu stravu.v podstate vylucila maso.dietovanie a nejedenie je totalna blbost, len si narusite metabolizmus.prijem kalorii sa vzdy musi rovnat vydaju.tak bud zacnete trochu makat na sebe alebo prejdete na menej kaloricku stravu.alebo oba:-)

vini

este sa vratim k teme...a nie ze si to precita nejaka fanaticka a bude cele dni pojedat salatove listy a jablka...treba aj maso!!! mam odskusane...ked som maso nejedla to boli muky po nejakom pol roku som do seba pchala rozne orechy..(stal sa zo mna maniak na orechy a susene ovocie) takze som namiesto hlavneho jedla dokazala zjest aj 200g suseneho ovocia s orechmi v domneni ze ake je to velmi zdrave a este ani nepriberem...blbost iba som sa trapila, ze som si nedala normalny obed...no, clovek sa do toho dostane ani nevie ako...tak dufam, ze podobnych pripadov bude co najmenej

vini

je kravina nejest to co nam priroda dava - napr nizsie uvedene ryza a zemiaky alebo niekto zadrel, ze dokonca banany nejest ak chces schudnut to su uplne voloviny....praveze to je zdrave, su tam vitaminy a ine prospesne latky a ak chce niekto schudnut nech do seba nepcha sladkosti, sladke a mastne jedla, klobasy, bociky, slaniny, ciganske a pod...hlavne vela zeleninovych a ovocnych jedal a voda cista bez cukru a pravidelne jest..pravidelnost fantasticky pomaha a samozrejme pohyb, nie kysnut na zadku pred compom alebo telkou a pojedat kadejake neucinne pirule "na chudnutie" to je len biznis ak vam niekto bude tvrdit opak tak zavadza....haaa a ja chcem baby tiez do leta 10 dolu:D ked mam svojich 60 vyzeram a citim sa fantasticky...teraz pri 178 cm mam 70 co som sa cez sviatky neovladala a pojedala vsetky bonbony a cokoladky a vseeetko co som videla no koniec takze do toho idemeee vsak:P

tatinka

a...anabelita, zemiaky a ryzu by si mala papkat, od toho sa chudne, nie pribera, ved sa pozri na cinanov, cele dni zeru ryzu a su jak sparatka... ale nie ozaj! ryze je zdrava a zemiaky tak isto. a maju v sebe vela zdraveho