Ako schudnut 10 kil do 2 mesiacov?

tatinka

zuzka45745 zalezi od toho kolko mas kg, baculkam sa podari skor schudnut. a 10 kg nie je tak vela, ja som sa na to tiez dala a dufam ze vydrzim.. lebo niekedy ma chyti osial a chcem to vzdat...hlavne si daj nejaky dovod preco chudnut. ja chcem v lete vyzerat pekne takze idem dole vahou. drzim palce

fast:d

ahoj ja by som tiez chcela schudnut 10 kil do leta lebo sa blizi velkou rychlostou...pokusala som sa cvicit kazdy vecer a kontrolovat sa v jedeni ale to mi nepomaha ....ked viete nieaky dobry sposob ako schudnut tak mi prosim poradte lebo ja si uz neviem rady...

evul

Baby, zacnite so zdravou stravou ;) Pozrite si www.chudnutie-ako.sk. Ked si prestudujete clanky, co su tam, pochopite, aka je somarina dietovat a nejest po 17 :-P Drzim palce :)

zaba

denne 45min kardio zataze,potom uz nejest,vela pit,cistej vody,super je caj Pu-erh,na chudnutie,medzi poslednym jedlom a ranajkami pauza 15 hodin-dobre sa tak spaluju tuky,jest vela zeleniny,menej uz ovocia,nizkotucne alebo sojove jogurty,alebo sojove vyrobkzy.nejest maso,ani syry,pit nizkotucne acidko,jest otruby na ranajky,nejest zemiaky a pozor na pecivo,iba celozrne na ranajky,

anabelita

veruze aj ja by som potrebovala dat 10kil dole..uz som aj zacala..jem pomarance,zeleninu a vobec nejem chleb a snazim sa vynechat alebo aspon obmedzit ryzu a zemaky..a samoška po 5tej uz nejem..nalievam sa mineralkou a cajikmy..kazdy vecer cvicim..a veruze to aj pomaha :)..tyzden a pol a dala som uz 3kila dole..joj,ale bolo by super mat do konca maja mat dole tych hnusnych 10kil..fuuuuj

smileee

tak to by som aj ja potrebovala 10 kil do leta, uz som trochu zacala, pijem 3 litre vody denne, jem zeleninu ( s premahanim neznasam ju), viackrat denne, a zacala som korculovat..ale neviem takto 10 kil do leta neschudnem :(