Môj horúci večer ... ale čo bude ďalej?

Príspevok v téme: Môj horúci večer ... ale čo bude ďalej?
Elza08

Včera sme boli na diskotéke... jeden chalan bol veľmi sympatický... na konci večer sme skončili tak, žeby ste si aj pomysleli, že sme pár. zároveň som dostala svoju prvú jazýčkovú (nielen prvú), čo je pre mňa významná vec, lebo už mám 18 a už som sa bála, že ju nezažijem.
Jendoducho, ten chalan vypadal veľmi zamilovane, stále ma objímal, strkal mi jazyk do úst a tak. Dnes si hovorím, čo z toho asi bude.
Písali sme si, ale o takých nepodstatných veciach, akoby som si písala so spolužiakom alebo s kým...
Viete, chápem, že to možno bral ako zábavu na jeden večer, je to blbé, ale zmierila y som sa s tým. Ja už som zažila chlapských chrapúnstiev dosť. Na druhú stranu, jeho kamaráti, čo nás v podstate včera dali dokopy, tvrdia, že mu to len trvá, že sa mu páčim a chce sa riešiť. No včera mi to tak pripadlo, ale dnes fak netušíííím.
Viete, poznáme sa jeden deň a ja chápem, že to nie je vzťah. Len chcem vedieť, na čom som. Či bude aj niečo viac alebo stačilo...

Lulita

prvý vecer a strkal jazyk do ust? no neviem..my sme s muzom mali total romanticke, nesmele zamilovane zaciatky, toto sa mi nejak nepozdava

Agnes999

Si fakt este velmi naivna. Jazyckova nie je prejav lasky. Ani objimanie. To ma len privela hormonov a je nadrzany. Nic ine to neznamena. O co mu islo nevieme, aj keby mu o nic viac neslo chrapunom ho nazyvat nemozes, predsa ta neznasilnil, obaja ste to chceli. A na diskoteke nemozes cakat ze tam najdes nejake kvalitne a dlhe vztahy, a hlavne ak sa s niekym olizujes hned jak ho spoznas tak ta bude brat ako kurvu a vztah s tebou je malo pravdepodobne zeby chcel. Ale vsak teba zivot este nauci.

TinaM

Boze, aki ste kruti. Ako keby sme my nikdy neboli mladi, neskuseni a trosku naivni. Nuz, mila Elza, naozaj tazko povedat, co z toho bude. Pre teba to bola prva jazyckova, cize nieco vyznamne. Ale ako to bral a berie on, to ti my naozaj nepovieme.Kazdopadne je uplne jedno, co tvrdia kamarati-ak ma zaujem, tak sa ti bude ozyvat, zavola ta von. A ked nie, darmo kamarati tvrdia, ze mu to len trva, ved vies "laske nerozkazes". Hlavne ho neuhanaj a nechaj tomu volny priebeh. Tes sa, ze si dostala prvu pusu a netrap sa tym, co bude zajtra. Keby to aj nevyslo, budes mat peknu spomienku a objavi sa niekto iny :)

doremi

oooch matka zem!! to my mame vediet ci bude a co bude? nikto vam pri tom sviecku nedrzal, ty musis najlepsie vediet, aky ten chalan bol, ci mal vypite a kolko...ako sa spraval apod. ale diskotekovym jazyckovym by som neprikladala vacsi vyznam ako je treba, ozaj nie :DD vsak vsetci sme si tym presli tak vieme o com to je. a neboj, ak bude jeho zaujem o teba hlbsi, nez bol vcera jeho jazyk v tvojich ustach, on sa ozve :DDDDD

LucyLiu1

Ty si ešte naozaj veľmi, veľmi naivnučké, priblblučké dievčatko... nuž, každému isté veci docvaknú v inom veku, ak mu vôbec docvaknú...