Objednavanie zo zahranicia

Maoam

hej, maju super znackove veci a vo vypredaji oproti ostatnym krajinam (aj oproti Nemecku) fakt smiesne sumy a super kvalita, ja som s ich vecami vysostne spokojna a usetrila som na tom majland, keby som to mala kupovat inde......fuuuu to by boli palky :D.
Staci akurat pravidelne striehnut na tie vypredaje u nich a su rychli, korektny servis aj pri problemoch.
Mozem len vrelo odporucit.

ni-ka

a je super ze to clo sa neplati...potom sa tam fakt oplati objednat naraz viac veci raz za cas,lepsie ako u nas,sama cina...
a znackove obchody u nas tiez stoja za nic...predrazene ceny a made in china a material taky ze by som s tym ani zem neumyla...

ni-ka

jasne,hlavne synovi som naobjednavala znackove veci za uplne smiesne ceny...to sa s nasimi obchodmi neda porovnat...a kedze som objednala cca 15 veci a na kazdu priratam euro stale je to perfektna cena:).
okrem toho u nas sa za dobierku plati tiez 5-6 eur...co je v ramci statu dost
ja som sa bala hlavne tej karty,lebo paypal absolutne ide mimo mna a nevedela som ci akceptuju normalne karty alebo len kreditky...ja sa v tom stale nevyznam...ale pozrela som na ucet a uz je tam blokovana suma od sportsdirectu tak asi to prebehlo ok:)
je to super,lebo nie je to nic zlozite,ked som to zvladla ja:))

Maoam

clo platis, ked objednavas mimo EU-zony, napr. z USA, Canady, Australie atd, vtedy platis clo + colny poplatok za preverenie, ja som na to doplatila, ked som objednavala vyzivove doplnky, cena za ne 40 a na cle a poplatkoch dalsich 45kks...ma slo porazit

ni-ka

dakujem,uz som to zvladla:)postovne mi priratali 15 eur, mala som vacsiu objednavku,tak neviem ci preto...uz len dufam ze mi nepride platit aj nejake clo,niekde som citala ze v ramci EU sa neplati...no uvidime:)

Maoam

Ahoj,
ja objednavam zo Sportsdirect-u pravidelne, oproti minulosti vyrazne znizili sumu za postovne. Este vlani stalo postovne z UK do Nemecka okolo 11-12 eur, uz stoji iba nejake 1-2 eura, vlani este stalo postovne na Slovensko od nich cca. 25 eur, teraz rovnako ako do Nemecka, asi 1-2 eura, cize skoro nic.
DPH mas uz v cene oblecenia /topanok, podla toho co objednavas a clo som zatial neplatila a su rychli...
Co sa platby tyka, bud kreditka (Visa, MasterCard) alebo idealny je PayPal, ak mas ucet. Ja platim cez PayPal ide to rychlo a do par dni mam balik doma.
Maju aj dobry zakaznicky servis.
Raz som mala maly problem a nebol problem to s nimi vyriesit, boli velmi korektni...
A dost pokrocili, maju stranku vo viacerych jazykoch, staci si len vybrat, ja objednavam z nemeckej (aj jazyk nemecky) a v pohode zatial vsetko prislo v poriadku a maju kvalitne a cenovo velmi atraktivne veci.