budúca svokra..

Príspevok v téme: budúca svokra..
sunnysweetie

s priateľom spolu chodíme už dlhooo..viac rokov, ale ja som si až teraz všimla, že jeho mamina ma ASI nemá rada.. :( ako keby na mňa žiarlila , že on je so mnou viac ako s ňou, že ma ľúbi a ...proste ako keby ho chcela mať len pre seba..minule mi to dala pocítiť..boli sme s ňou na nákupoch a priateľovi ukázala na takú kočku, že pozri synáčik, aká láňka..a pritom ja nie som žiadna buchta..a keď som minule drahému volala, a zdvihla ona..normálne bola neochotná mi ho zavolať k telefónu..raz ma už aj strápnila pred ich rodinou..cítim sa zle v jej prítomnosti..dakedy som ju mala veeeľmi rada..ale teraz..mám pocit, že nás chce aj rozbiť..
aké máte vy skúsenosti so svojimi budúcimi svokrami???
mňa to mrzí, že sa ku mne tak chová..a že sa tak zmenila..nič som jej nespravila..

damaxy

ano rng mas pravdu je to o prijati a chapani a laske a ucte.Len niekedy to jedna strana nedokaze,aj ked to velmi chce.Jednoducho nie vsetky sa mozeme mat rady.A na druhej strane ani nemusime a ja milujem mojho muza a nemusim milovat celu jeho rodinu,ale mozem respektovat,ze su a oni by mali respektovat ze aj ja som a ze som prisla za synom ze som si vybrala jeho a to bohuzial je pre mnohych este nepochopitelne.

RNG

Ja som mal asi stastie, mna svokra zboznovala a moji rodicia mali radi moju buducu ako svoju dceru.
Mozno to ma nieco so vzajomnym pristupom...
Co sa tyka modrin, je to sposobene nedostatkom antioxidantov, ked skrehnu cievy a lahko sa lamu.
Viac antioxidantov aj zvysi odolnost na slnko a clovek sa lahsie moze opalit a nespalit.
Je to hlavne vitamin C a E, ale aj ine, ako vytazok z hroznovych semien(100 mg, 95%) co zaroven vyriesi po case problem s modrinami a krehkymi zilkami.
Odporucam hodne farebnej zeleniny

makra

sunnysweetie
snaz sa to brat s nadhladom...ja mam tiez bledu pokozku, navyse sa mi stale robia modriny, takze vyzeram dost zubozene :) a nerada sa opalujem uz len z toho dovodu, ze ma nebavi grilovat sa na slnku vo vlastnej stave (tiez sa spalim a jedine, co z toho mam, su pehy)

sunnysweetie

elablue..vies co..zacinam nad tym rozmyslat..ale co mam robit..moj priatel je perfektny..zbpznuje moju postavu..aj ked nevyzeram ako anorakticka a zmieril sa aj s tym,ze uz nikdy nebudem "kakaova"..hadam ho nenecham za jeho mamu..

sunnysweetie

julinka27..ved ja by som tiez chcela byt sexi sneda..ale uz to bohuzial nejde..a jej sa to nepaci,ze vyzeram ako snehulienka..ze cez leto takato nemozem byt..boze,..ja uz nevladzem proti jej slovam bojovat..uz sa k nej pridali aj priatelova sestra aj starka..
co robit???

julinka27

ahoj, a co ta chce zabit? ona si asi neuvedomuje ake je slnko nebezpecne, daj jej poozerat nejake tie casopisy o rakovine koze a nech ta na slnko neposiela a uz vobec nie ked mas alergiu. hnede kocky budu mat v tridsiatke pokozku ako 60 rocne zeny a ty si krasna taka ako si, ver mi, podla mna to je sexi byt brunetka a mat sexi pokozku ; ) vela stastia

sunnysweetie

ahojte..a je to tu zas..mam ten problem,ze som brunetka a mam velmi bledu pokozku..a ked sa vycapim na slnko..hned sa spalim..bohuzial..ale uz sa nechcem spalit a este mi aj zistili alergiu na slnko..
preto sa natieram 50tkou a vyhybam sa prudkemu slnku..som bleda ako cez zimu..

a mojej buducej svokre to neda spavat :(
stale mi hovori, nech sa opalujem,ze som jak smtrka..

ale co mam robit?priatel sa s tym uz zmieril..ale ona..stale do mna pinda.. :(
za to,ze ona sa vycapi na slnko na obed,potom sa spali a za par dni je z toho kakova..
ja taka nie som a nikdy nebudem..s tym pindanim ona proti mne nikdy neskonci???

pyrana

No ale zase sa vraci,ze si beries svojho partnera a nie jeho rodicov,ze budeme byvat niekde blizko pri nich zatial tiez nehrozi,tak asi nad tym prestanem spekulovat.Papa

pyrana

Najhorsie je to,ze jeho otec len cele dni lezi na gauci a cumi na sportove programy,miesto toho aby sa sam pohol,jeho mama cele dni vyvara a strikuje.Na to,ze maju iba nieco po50tke sa spravaju na 75 a to mi vadi.Este aj moji 77rocni stari rodicia su aktivnejsi,do frasa.No a potom si najdi spolocnu temu na rozhovor.A to si ani nechcem predstavit,ze by sme mali mat deti a sli by k nim,ved by sa od nich nic rozumne nenaucili...len by ich pokazili.