Pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Pocit na odpadnutie
slavomira271

Dobrý deň mám 20 rokov a mam jeden problém: ak som v miestnosti kde je veľa ľudí a je tam vydýchaný vzduch tak je mi tam zle začne mi byť horúco a mám take pocity na odpadnutie, začne mi byť tak ťažko na hrudi, som taká slabá podlamujú sa mi nohy..no proste je to taký pocit na omdletie..neviete mi niekto poradiť čo sa s tým dá robiť?,ďakujem za odpoveď

Lulita

chod na kardiologiu v prvom rade, ekg echo, potom endokrinologia a predtým nech ti vezmu krv, ci nie si malokrvna, plus stav zeleza

slavomira271

teraz ma doktorka poslala na endokrinologiu..ale ja ked mam niekde ist ja uz vtedy myslim na to ze mi bude zle..ja neviem ako to riesit

Lulita

voda, magnezium, koenzym Q 10, lahka strava, volne oblecenie, co ti poviem, kazdy ma iny organizmus, niekto v pohode aj v 40tkach vonku sa prazi a niekomu vadi aj mensia teplota

ebi777

ale už tri roky klip klop som neodpadla, a to len preto lebo bez vody sa z domu ani nepohnem, aj ked je vonku -20 :), keď to na mna príde, to zatmievanie sa pred očami, pijem o dušu, a toto mi pomáha

Lulita

hej, hej, teraz je moda posielat kazdeho k psychiatrovi, lebo asi vacsina vystudovala za slaninu a dr. House je len v rozpravkach

ebi777

ešte ked som chodila na výšku, cestovala som do školy hodinu a pol busom niekedy nebolo miesto na sedenie celý čas som stála a bol vydýchaný vzduch, klima fukala teplo, ani okno sa nedalo otovriť,,a stalo sa, že som pár krát odpadla...

potom som išla za obvodnou s týmito ťažkostami, poslala ma na ekg krvný obraz vštko v poriadku, obvodná na to, že to si iba namýšlam a nemám sa stresovať, dakujem pekne za takúto pomoc :))) a tie ťažkosti doteraz pretrvavaju, je to moc príjemné ak hoci kde odpadnem vam poviem

Lulita

no, ked dopadne ako ja, tak je povedia, ze jej akoze nic nie je a muky bude prezivat dalej

to moze byt aj od prolapsu chlopne, nemas to nahodou? ja to mam a tvrdila mi dr. ze sa s tým da v pohode zit, ale velmi nie