Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Aja02

Ja som sa ešte nestretla s tým, aby plnoštíhla alebo obézna žena nazývala štíhle ženy vychrtlými anorektičkami. Za to som stretla kopu "krásavíc" a "krásavcov", ktorí si mysleli, že keď sú štíhli, resp. vyšportovaní sú niečo viac a patrične to dávali najavo urážkami na tie ako ste ich nazvali rozkysnuté veľryby a bojlery.

Doteraz si spomínam na tie "krásne" časy, keď som nebola štíhla. Každodenné urážky presne od takých povrchných ľudí ako ste sa stretli tu v diskusii. Na nejaké urážky iných ľudí som vtedy ani nepomyslela. Namiesto toho som radšej bola ticho, izolovala sa od ľudí a chodila som do prírody fotiť. Chvalabohu že je to už za mnou.

Joo

XXL ?!!! eeeee to uz je moc :-/
mne osobne sa taketo zeny nepacia ,nemam rada roztrasene ,rozkysnute zenske .... a este som nevidela babu velkosti XXL s pevnou postavou, hlavne vekom to vsetko opadne a potom je to des ,to by musela poriadne na sebe makat ,aby si udrzala postavu
mne sa paci tak velkost M take babenky su ok aj muzom sa moc pacia su tak akurat a este ,ked nesedia za pc a nepisu na fora blbosti ale radeji si idu zabehat no co dodat ......
vsak ak ti to prekaza ,mas kopec moznosti nieco s velkostou XXL robit ,alebo ti to neprekaza ? tak potom preco riesis velkost ? alebo ti prekazaju stihle kocky ? tak potom by bolo vhodne chodit s vrecom na hlave do spolocnosti ,aby si sa nezaoberala ako kto vyzera ;)

Lulita

ako prisla jar, je tolko peknych stihlych bab vonku, take si hned vsimnem, "bojlery" su nuda a v leginach v kombinacii s balerinkami doslova katastrofa

Lulita

welia :D

tak to je pecka, to sa mi paci, ze rozkysnute bojlery :))))))))))

Maoam - tiez si myslim, na ksichte vyzeram furt rovnako ako v dvacke, nastastie :))

Sejla

Leonidass tak veru je hrozné zistiť že pod luxusným obalom je prázdno :/ Ľudia sú napokon krásni všetci, pokial sú spokojní so svojim vzhľadom a riešia radšej veci, ktoré môžu ovplyvniť/zmeniť ;) (áno áno aj váha sa dá ovplyvniť, ale zase netreba to brať zas tak vážne)

Leonidass

:D Ja neviem, čo riešite, však 100 ľudí, 100 chutí. Mám kamarátov, čo sú zaťažení na štíhle, ďalší zas na prsnaté, ďalší na ryšavky, blondíny... Ale zas len na tom stavať, tak to nie, môže byť aj neviem jak ideálna, keď nemá charizmu, tak dovi dopo :D. Nikdy ma nelákali tie kadejaké dokonalé kreatúry s kamenným fejsom, čo sa jak bárbiny tvárili. Ja osobne som moc zaťažený na pohodové baby rockerky, metláčky, čo sú prirodzené a na nič sa nehrajú, moja krvná skupina proste =D. Ale to bolo tým, že som inklinoval k takej hudbe už odmalička a tým pádom sa mi aj baby samé vyselektovali :D. Proste spoločné záujmy a názory sú o mňa top. Ale tak aby som sa za seba vyjadril čo sa postavy týka, tak radšej vyššie a štíhlejšie, jak aj ja :D a dlhovlasé :D

***Wellia***

Samozrejme, ze sa pacia muzom stihle :)
Kazdy to predsa vidi...
Ked pride skupinka roznych bab na diskoteku, najviac zaujima muzov ta stihla :) Darmo, ze ma "baculka" o nieco krajsiu tvar ako ta stihla, darmo...
A inak ozaj, XXL urcite nie je baculka!! XXL je velryba. Baculkami by som nazvala baby, ktore maju nejakych 7-10 kg naviac, nie rozkysnute XXL "bojlery"