Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Maoam

jj, tiez mozem suhlasit, zazila som fazu s kortikoidmi, kedy sa vdaka nim vysvihla moja hmotnost na + 14kg :D a teraz, ked ich mam dole (165/51) :D a hoci mam 33, na ulici mi mavaju, zdravia a sem-tam dokonca aj oslovia kategorie od 20 do 60 :DDDDDD
no teraz neviem, ci je to skor smiesne ako nie, ale tak je mile, ked zena po 30tke dostane kompliment aj od mladych faganov, ktori sa prave dostali na VS

je pravda, ze stihle postavy viac zaboduju, ale je to aj tym, ze ta zena 'omladne', vyzera proste dievcenskejsie

doubledog

ked myslim stred, nemyslim tym nejaky statisticky stred, nejaky priemer populacie, ale skor stred medzi vychrtlostou a baculatostou.

vacsina zien je skor postavou smerom k tej baculatosti, to uz za stred nepovazujem.

Dadula56

Muzom sa pacia v prvom rade zeny, ktore vyzeraju zdravo. Teda stihle, aspon miernym sportom oslahane.
XXL v ziadnom pripade nie je normalna zena, jedine, ze to bolo myslene ako normalna=priemerna americanka v mc donalde. Fakt s prepacenim, ale dosiahnut XXL sa v ziadnom pripade neda normalnou stravou a normalnymi porciami.
Vychudnute sa im rovnako nepacia, pretoze to tiez uz nie je zdrave. Samozrejme existuju vynimky v oboch smeroch, ale je ich pomenej.
A mozem povrdit veci ohladom vahy, ktore tu uz viacere spominali. Ked som za tazkej puberty zajedala zial, vazila 68 kil a nosila pytlovite gate so sirokym trickom, tak si ma nikto nikdy nevsimol. Ksicht mam stale rovnaky, len mi ubudlo 10 kil, pribudla nejaka ta sukna do satnika a hned to vyzera trocha inak.

JahO_Odka

A postava o veľkosti XXL v žiadnom prípade nie je normálna. Už aj preklad písmen XXL v angličtine znamená "extra extra large".

JahO_Odka

Ja som na strednej bola bacuľka (cca 65kg pri 165cm), teraz som si na VŠ vstúpila do svedomia a som už pár rôčkov štíhla (51kg), športujem a žijem zdravo.
Takže môžem porovnávať. A môžem preto povedať, že u mužov vyhráva na plnej čiare štíhla postava :) Takže toľko.

Dian4357854

Môžte sa smiať na príspevkoch od agnes,ale je to čistá pravda čo píše,som presne tak isto na tom ako ona až na to že keď som bola násť som bola malá gula, po 20 som sa zobudila ako vyzerám a uz 3 roky nepustím váhu nad 53,bola som aj zlaty stred okolo 60 ani to si nikto nevšimol,dnes uz neviem kam tých chlapov mám posielať

Hakiram

Aj keď sa mi spočiatku táto téma moc nepáčila, čo sa priznám, nakoniec musím uznať, že som rada, že sa debata rozprúdila vtipnou formou a týka sa aj postáv mužov... no čo, prečo by mali mať iba muži nároky na postavu žien a nie aj opačne? Veď dávno platí, že od partnerky/partnera žiadam iba to, čo sám/a môžem ponúknuť, nie?

Dia46890

Doubleg

Modelky o ktorých hovorím niesu anorekticky, hovorím o ženách s veľkosťou S- čo stred nieje, ked sa vy chlapi vyjadrujete o strede väčšina žien s veľkosťou M-L si myslí že sú ideálom ale to tak nieje

Agnes999

ked som mala nast, mohla som jest co som chcela, kvanta cokolady, nepribrala som ani gram. zhorsilo sa to, ked som prestala fajcit, to som mala 23. vtedy som zacala priberat. teraz si uz musim davat pozor na vahu, musim sa obmedzovat v jedle a aj tak nemam ani zdaleka take telo ako ked som mala nast.

Maoam

Agness, no ved ja viem, ale tvoje prispevky su zväcsa take palky :D alebo sajby medzi oci :D a tie su najvtipnejsie, aj ked ide casto o sibenicny humor :D