Bolesť kĺbov

Filipe

@Sarah8 ahoj vyskusaj HEATPACK BODY WRAP o ktorom sa bavime vyssie.. mas tam aj vysvetlene ako to cele funguje.. hlavne je to overene cez fizioterapeutov a sportovcov a funguje to cez 10 rokov.. len na Slovensku je to NOVINKA :)

@Maxxo da sa to kupit v kazdej lekarni alebo na e-shopoch ak ho ma lekaren... ja som si to objednaval cez -odkaz odstránený-

RNG

helus, avokadi ti nevylieci reunatidnu artritidu, ale len namasti klby, tj nebudu sa natolko vydierat.
Moja zena robi z neho pastu s pridanim citronovej stavy, trosku cesnaku a cierneho korenia. V Mexiku sa toto nazyva quacamole a pridava sa ako obloha k roznym jedlam.
Viac receptov najdes napr tu
www.yummly.com

Helus

RNG viem ze odporucas 2 avokada tyzdenne,ja mam reumatoidnu artritidu,a chcem sa opytat,ako to avokado mam jest,samotne je to take zvlastne,odporuc mi prosim ta,lebo ty sa vyznas v takychto radach.

RNG

Bpolesti klbov su alebo z poranenie klbov(pretazenie, nedostatocne mazanie a vydieranie) na co pomoze brat klbove doplnky a 2 avokada do tyzdna na mazanie,
alebo je to mikrobialneho povodu, kde mikroby vyrabaju splodiny, z ktorych sa klby zapalia.
Najcastejsie su to mikroby, ktore lekari vobec nediagnozuju, tj mykoplazmy, L-formy,biofilmy, virusy co nosime v tele vzdy a podobne. Mozu to byt samozrejme aj parazity. Vsetky menovane sa daju adresovat, pasrazity protiparazitickymi, ostatne napr oleuropeinom z extraktun z olivovych listov, tiez extrakty ako samentom burbur, coumanda a banderol su na tieto povacsine vnutrobunecne alebo maskovane infekcie ucinne.
Patria medzi nich aj niektore formy boreliozy, chlamidii pneumoniae a podobne.
Kedze dnes sa mnohe infekcie dost ucinne maskuju a lekari ich potom nazyvasju "chronicke" lebo ich nevedia odstanit beznymi liekmi, odporucam pouziovat odmaskovace ako NAC a serrapaptazu.
Samozrejme treba pouzivat aj doplnky selenu, zinku, jodu, vitaminov C E D-3, mikrovlakniny a probiotika, tj vsetko latky, ktorych v nasej potrave nedostavame dostatok a s ktorymi telo celkove lepsie pracuje.

Anita223

@Maxxo ano presne ten, jednoduche pouzivanie, vhodne tiez aj na bolest hlavy, svalov, chrbtice, krcnej chrbtice, pri chripke ale aj na uvolnenie napatia a stresu...
mne to zabera na bolest klbov, ktora sa mi pravidelne vracia...