Dobrovoľná hospitalizácia v Pezinku

Príspevok v téme: Dobrovoľná hospitalizácia v Pezinku
Meretseger

Ciao, ľudia... zajtra idem do Pezinka, s odporúčaním doktorky a mojím súhlasom. Idem tam kvôli intentzívnym samovražedným myšlienkam, priam sa bojím sama seba. Tak by ma zaujímalo, či ma ako súrny prípad dajú na A-čko (a najlepšie do sieťovej postele, boha), hoci tam idem dobrovoľne a s tým, že si chcem sama zabrániť, aby som si niečo nespravila?
A ešte, ako je to s vecami, ktoré si beriem (oblečenie, hygienické potreby, knihy)? Minule mi toho na A-čku veľa nenechali, ale veď si neberiem pištole, žiletky ani... aha, no, žiletky si beriem... Budú mi prehľadávať veci? Minule prehľadávali, ale to som nekomunikovala a bola totálne mimo. Teraz som... menej mimo. Možno.

Meretseger

Mimulus, nekecaj. ouii, C je otvorené oddelenie s rôznymi aktivitami, napr. zumba, túry do okolia, kalanetika, tiež ťa tam už zamestnávajú, musíš behať do labáku, vzorne sa starať o poriadok v izbe, etc., ale oproti A-čku či B-čku je to paráda:)

Meretseger

Ahojte, ďakujem, že ste mi napísali:) Na A-čku som bola, tri dni, týždeň na B-čku a potom na C-čku, teraz som do nedele doma na priepustku. Zmenili mi len Quetiapin za Seroquel a skvelo to sadlo, mám sa výborne, yay!
Žiletky mi, samozrejme, vzali :D Ale na C-čku ich mám späť. A vôbec, C-čko je suppa, ktože to tam chcel ísť na dovolenku? :D

Iveta Michael

No som zvedavá čo nám sem napíše po návrate,dúfam že to nebude márne..a že sa jej stav zlepší natoľko aby mohla fungovať.

Mimulus

Milá Mer,

Aj keď to bude znieť dosť divne tak ti želám príjemný pobyt. Možno tam skôr či neskôr budeme chodiť na dovolenky všetci.

PS: stránky z knihy sú niekedy ostrejšie ako žiletka :)
Ale som optimistický čo? :)

annemary

daj vediet ako to tam bolo a co, mne to tiez odporucaju, ale nejako sa este branim, no myslienky su niekedy az take ze vedu k cinom