K matke je stedry, ku mne lakomec

Príspevok v téme: K matke je stedry, ku mne lakomec
elenka.bbb

Ahojte, moj priatel nema problem kupit matke cokolvek, nech to stoji aj 200 euro, a mne neprispeje ani len na benzin, hoci vie, ze zarabam vyrazne menej ako on, a kadeco splacam, atd atd.. dokonca nerozumie, preco by mi nieco kupovat mal...
Sme spolu 7 rokov.. Ja nechcem aby mi kupoval darceky kazdy mesiac, ale ked viem ze od neho sa nicoho nedockam, okrem sviatkov, ze nikdy nemal potrebu ma niecim potesit len tak, alebo to, ze mu je jedno ze ja zarabam oproti nemu doslova prd, a aj tak mi nicim ani trosku financne nepomoze, tak nemam pocit ze by som patrila na nejake vyssie miesto v jeho hodnotovom rebricku, a ze by mu na mne ako na partnerke s ktorou pocita do buducnosti nejako zalezalo..
Najskor som si myslela ze teda setri , ale ked teraz vidim ze mamicke spravi radost za 200 euro, tak sa proste cudujem..
Ja viem, matka je matka, a ja som ja.. ale aj tak mi to pride divne... poprosim nejake nazory.
dakujem

nirv

Problém si si pomenovala, riesenie poznáš, na co ešte čakáš? Povedz mu že potrebujes 500 eur nenávratnu pôžičku, ako sa zatvari. Sex zadara je výhodný, vieš? Myslíš že s tebou plánuje stráviť život? Po siedmich rokoch?

Hakiram

Tak Elenka, viem, o čom píšeš a čo zažívaš, lebo sama som to zažila tiež. Najhoršie na tom, že som takéhoto lakomca ešte aj ospravedlňovala pred sebou aj inými,lebo som ho milovala.... A bol taký lakomý, že to hraničilo až s chorobou...a ja som si uvedomila, že to nie je len o peniazoch, ale hlavne o tom, ako si takýto partner váži toho druhého. A po niekoľkoročnej skúsenosti moja rada znie: Utekaj od takéhoto chlapa čo najskôr a čo najďalej, kým je ešte čas... alebo trochu času. Inak to tvrdo obanuješ. Chorobný lakomec sa nikdy k tebe nezmení, tomu ver... A nenahováraj si, že budeš zrovna ty výnimka..... UTEKAJ !!!

Agnes999

Ja viem presne co myslis, prezila som tiez taky vztah. Len bral a nic nedal. No 7 rokov je uz dost dlho, myslim, ze sama vies, ze on sa nikdy nezmeni. Nikdy nebudes stat v jeho rebricku vysoko. Otazka je, ci chces s takym muzom prezit cely zivot. Ja som si napr. nevedela predstavit, ake by to bolo, kebyze som pri nom na materskej. Ked pracujem, sice nezarobim vela, ale sama seba uzivim. Ale na materskej by som pracovat nemohla. A on kedze bol taky, ze chcel po mne, aby som mu preplatila aj rohliky co som mu zjedla, tak podla mna on by ma nechal skapat od hladu aj s deckom. Tak som od neho odisla, boli sme spolu rok. Inak k mamicke bol tiez stedry. Aj k otcovi a sestre. Sestre zaplatil nejak 80 tis. SK pobyt na Novom Zelande.

Dadula56

Za 7 rokov si to uz mala mat davno vyriesene...
Len je troska ine dostat nejaku pozornost a ine je, ze ocakavas, ze ti bude prispievat na zivotbytie. Aspon tak tomu rozumiem z toho prispevku. On nie je povinny ako tvoj priatel ti davat peniaze, lebo zarabas malo. Pozornost ano, hradenie zivotnych nakladov nie. To treba odlisit.