MUDr. Vladimír Zachar (plastický chirurg) - výsledky jeho práce... Spokojnosť?

enigma

Pozna niekto plastickeho chirurga Mudr.Vladimira Zachara, jeho pracu a vysledky ? Robi Trencin a Piestany, ak sa nemylim. Aka je s nim spokojnost ? Prosim o vase nazory ...

Lok

Dobrý deň,
nájde sa aj nejaká spokojná pacientka? Plánujem u zmieňovaného dr. podstúpiť plastic.operáciu.Mám si hľadať iného dr?

jadka

Mne robil abdomino plastku brucha a som dva masiace po operacii a stale mam ranu otvorenu, od operacie som ho uz visc nevidela, okrem toho mi bez mojho vedomia odrezal pupok a a ten mi vlastne chyba a to miesto mi robi vlastne uzavriet ranu pretoze tam vznikaju tlaky. Prosim vyhybajte sa tomuto masiarovi. Hrozny pristup a neodbornost a ani ho neviem uz nazvat nejakym adekvatnym slovom, ojrem vulgarizmu.

bibiana26893

MuDr. Zachar mi robil plastiku uší. S operáciou som v celku spokojná, ale jedno ma šokovalo, od operácie som doktora a ani žiadneho iného chirurga viac nevidela. Kontroly mi robila len sestrička, ktorá nie je kompetentná posudzovať pooperačný stav. Operáciu som podstúpila v CHIRONAX v Trenčíne a na kontroly a preväzy som musela chodiť do Piešťan. Na poslednej kontrole po sňatí obväzov by sa mi ani na jazvu nepozrela, keby ju o to nepožiadam. Žiadnu čelenku na noc som nedostala, len mi povedala, že si tam môžem dať hocijakú čelenku.

Nubia

bradáčik a marikat, nikomu neberiem, že sa určite u zmieňovaného chiruga nájde aj spokojná klientela, nerobím nikomu reklamu a už vôbec mi nik za to neplatí. Konkurenčné boje lekárov o klientov sú mi ukradnúté, ja sa nepohybujem v žiadnej lekárskej oblasti.
Píšem pravdu na základe vlastnej skúsenosti, nakoľko Sonjaa sa tu pýtala na názor a niekoho skúsenosť s týmto chirurgom.
Nechodím na toto fórum často, takže či som tu zaregistrovaná a že píšem pod prezývkou Vás vôbec nemá čo trápiť. Prispievala som aj do iných tém a nick mám furt ten istý...

kráska a čer

myslím, že práce lekárov hodnotiť len tak, jedna sliepka povedala, treba vyskúšať. Pokiaľ viem, lekár úspešne operuje v nemecku, Amerike a rôznych štátoch. Myslíte, že ak by bol fušer, pozývajú ho znovu. Každý organizmus je iný, a každý má inú reakciu na šicí a krycí materiál..a lekár nie je veštica

bradáčik

len vďaka tomuto lekárovi dokážem robiť. Trápna diskusia sliepok...a prosím ťa Nubia, koľko ti tá Karovičová zaplatila?
skús sa objednať v ambulancii v trnave, stále plné termíny, a žeby sa objednávali nespokojní ľudia?

marikat

..tak niekto sa super odreagováva, žeby konkurencia? z našej rodiny sme sa už zrejme uňho otočili všetci, nadmierna spokojnosť, zákrok úžasný, ako človek - ľudský...
a vážená, čo sa týka tých ôpopoľnikov\\\\\\\", takúto blbosť vypustí z pusy len idiot. Veď roky operuje pod mikroskopmi a mikrochirurgiu.Ak vám je treba lekára, vyskúšajte a potom určite zmeníte myslenie.
a NUBII odkazujem ešte jedno, prosím, skús písať pod menom, ak píšeš pravdu, nie pod prezývkou

Sonjaa

Kočky, som vám obom vďačná za to, že ste sa ozvali... Mala som taký "ciťák", že si mám dať pozor.
Ešte raz ďakujem, budem hľadať niekoho kvalitnejšieho....