Bradavice na nohe

Príspevok v téme: Bradavice na nohe
Cataleya

Možete mi prosim Vás poradiť....
Už skoro 3roky mám bradavicu na nohe, konkretne na prste..Som zúfalá, pretože som si to už viac krát dávala vypalovať dusíkom, lenže márne...Zväčšuje sa mi to, a prenieslo sa mi to už aj na druhý prst na nohe...
Chcem sa opýtať, či má niekto z vás s týmto skusenosti...
Rozmýšlam, či by sa to dalo chirurgicky odstraniť (vyrezať) kedže je to už väčšie cca 1,5cm...
Prosím poradte mi
Dakujem

Mia_11

Mne dala kožna akusi vodičku na to na pokožke sa mi to sfarbilo na bielo,a každy deň som si s noznickami vystikovala az do krvy korienky az pokial touplne nezmyzlo trvalo to asi aj pol roka, a inak bradavice nanohach sposobuju gynekologycke ochorenia byt tebou sa dam vysetrit u zenskeho.len tak pre istotu

anka89

mne pomohol z citrona kora namocena v octe 24h a tu som si prilozila na bradavicu a zaviazala trhalo ma to na druhy den som to musela odviazat a tie cierne korienky som povytahovala z pinzetou a mam uz roky pokoj mala som bradavicu na prste ruky skus

ovka

ahoj mala som presne rovnaky problem bradavice a nic nepomahalo, skusala som vsetko ale viem urcite ze vyaplovanie a vyrezavanie nepomoze akurat to boli a zhorsi. prvy krat mi pomohlo klasicke natieranie odlakovacom 2-3krat denne. no ked som mala tento problem druhy krat nepomahalo nic az asi po 4 rokoch som si ich 2-3krat denne natierala olejom z cajovnika a opalovala na slniecku letnom a proste sa startili a je dobre uz, bezbolesti bez ran. ale ako viem kazdemu zabera nieco ine je to beh na dlhe trate takze vela stastia a pevne nervy.