Ignorácia. Nechápem. Asi som z inej planéty.

Príspevok v téme: Ignorácia. Nechápem. Asi som z inej planéty.
Volume

Bol raz jeden chlapec a dievča. Boli mladí, sprostí a obaja sa vo vzťahoch vôbec nevyznali, a tak to aj po mesiaci dopadlo...

Ide o to, že ja som sa ešte nestihla zaľúbiť. Láska na prvý pohľad u mňa neexistuje. Možno len silné sympatie. Ja som v tomto slimáčik. A on bol zaľúbený hneď. A ja som ho mala rada, tušila som, že to po čase príde, tak som mu dala šancu. Veľmi sme si rozumeli aj keď to bol len mesiac. Povedal mi o sebe tak osobné veci, že som až bola prekvapená. Myslela som, že so mnou ráta. A takmer doslova zo dňa na deň prišiel, povedal mi, že ho to prešlo a zmizol. Zrovna v tom čase keď som začala byť iniciatívna ja. (ale len tak, že - konečne som ho zavolala von, konečne som ho ja chytila za ruku) Mne to bolo tak nepríjemné, že som sa mu musela ozvať. Zdalo sa mi, že sa toho zľakol. A on mi povedal, že nechce zostať kamarát. Že v tom nevidí zmysel, keď to už nikdy nebude také ako predtým. V podstate som uňho asi úplne klesla na úroveň kohokoľvek iného. Čomu ja vôbec nerozumiem. Mala som pocit, že máme naozaj pekný vzťah, že si naozaj rozumieme. Že sme k sebe hneď od začiatku úprimní, čo nie je úplne bežné. Myslím... A je mi ľúto s tým len tak seknúť a zahodiť to za hlavu. Som naozaj taká naivná a všetko to čo v tom bolo bola len chémia a to, že bol zaľúbený? Mňa to strašne prekvapilo a je mi to ľúto. Nechcem oňho prísť. Pokojne zo mňa urobte najväčšieho idiota, len mi to prosím vysvetlite...

Už je to nejaký čas. Veľmi mi chýba. Neviem, či som zaľúbená, ale viem, že mi na ňom veľmi záleží. A neviem, čo mám robiť.

xdanielax

ja neviem preco to tak je, ale je to tak.. Muzi casto stratia zaujem, ked zistia ze "nic" - zrejme im o to kamaratstvo az tak neslo :-)
a je dobre, ze to tak je, ze sa ti vyhyba. Ty by si sa s nim stretavala, v nieco dufala (zrejme) a urcite je lepsie nanho zabudnut, oslobodit sa. Naco ti je? Ved sa mozes bavit s inymi ludmi, s ktorymi si rozumies, ak chces.

Volume

Ved nechavam, nikam sa nepcham, stokrat som mu uz chcela zavolat, ale nastastie som to neurobila ani sa nechystam...

Toto mi ale prosim vysvetli? Zabudnut na co? Ked sa dvaja rozidu len z dovodu, ze jeden druheho nelubi, ALE rozumeju si, preco nemozme zostat aspon kamarati? Preco to vsetko zahodit, ked si rozumieme ako ludia? Len kvoli tomu, ze to bude zo zaciatku zvlastne? Citim sa znova ako z nadpisu tejto temy. Ja tomu fakt nerozumiem.

xdanielax

Tak asi chce zabudnut. Robi to, co by si mala spravit aj ty.
Ked sa budes nasilu pchat niekam, kam nemas, co myslis, ako to moze dopadnut?? Nechaj tomu volny priebeh.

Volume

Ale ja sa neviem pozerat na to, ako ostatnych zavola von mna nie, no ked sa nahodne mame niekde stretnut, tak zavola kamaratke, pretoze si mysli, ze sa to bude zvlastne stretnutie, mozno trapne, ci tam ma vobec chodit. Zjavne sa mi vyhyba a ja nechapem preco. Nepoviem, keby som mu bola uplne ukradnuta, ale toto je cudne... naozaj to vyzera, ze sa mi vyhyba a ja to nechapem. Preco maju niektori ludia problem sa po rozchode stretavat, navyse ked toto ani bohvieaky vztah nebol..?

Volume

Poradte mi, prosim poradte mi ako sa zbavit toho neprijemneho pocitu. Uz je to tak dlho. A cele to trvalo tak kratko. A ja napriek tomu, vzdy ked si nanho spomeniem, aj ked racionalne viem, ze som nespravila nic zle... mam pocit, ze je vo mne chyba, ze som nieco urobila. Aj ked to teraz znie ako sebalutost, nesedim od rana do vecera a neplacem do vankusa, ale ten pocit... nie a nie odist. :)

:(

volume

hm m... mna by len zaujimalo, preco to ludia robia? mozno su take tipy.... no nie vsetci. on mi nechcel ublizit... viem to. viackrat sme sa este potom videli. cele je to zvlastne, som zmatena, nicomu nerozumiem. :D len viem, ze by som sa nikdy nevyjadrila tak, ze som naletela... verim ze aspon ten moj to v tom momente myslel uprimne, no potom je to uz len asi o tom do akej miery pripisuje takym pocitom dolezitost. ja som ani zalubena nemusela byt na to aby mi na nom zalezalo. Dakujem za podnety, som vdacna za kazdy jeden... a sklamanym drzim palec. :)

Maoam

to patri k zivotu, tieto skusenosti

aby ste sa v buducnosti tak moc silno nenamotavali...

boli to jak slak, ale treba to - uvidite neskor

achjo123456

ja zaživam niečo podobne, proste niekolko mesiacov som sa ako keby riešila s jednym chlapcom, a teraz ma ignoruje, ako keby sa nič nestalo...iba ma namotal a odkopol. Dost to lutujem, že som mu naletela..Každy mi radi že mam zabudnuť ale ja trochu dufam že by sa to mohlo dať nejak naspäť :( strašne mi chýba!