Čo by ste robili?

Príspevok v téme: Čo by ste robili?
Vojtoo

V krátkosti by som to opísal tak, že sme sa stretli na internete. Obaja sme si písali viac ako jeden rok, potom sme sa pár krát stretli, išli si von sadnúť a ták podobne, vidávali sme sa zopár mesiacov. Časom sa moje city k nej prehĺbili, no od nej som nič necítil. Bola ako ľadová kráľovná. Pred časom som sa jej spýtal, čo chce. Nuž, ona nevedela a tak sme skončili. Prešli dva týždne a ja stále neviem čo robiť.

katty192*

takže ak si lost, ja som katty, spomínaš ? ok, neviem, či sa k tomu dostaneme, lebo sa ma snažia zmazať. dnes som bola fakt naštvaná ale aj smutná a písala som si s kamarátkou, ktorú poznám zo zdravia a napadlo ma. čo tak urobiť stretnutie. ľudí zo zdravia, s ktorými sme si kedysi písali a bolo to bláznivé. a tak som zašla za ďalšou kámoškou, shaulou, spomínaš ? a ona mi že ide aj lost ? tak som tu. lost ideš ? :) a ak máš nejaké kontakty na ďalších ľudí, ktorých poznáme z toho obdobia, bolo by fajn, keby si ich dohodil. ja sa zatiaľ budem snažiť spomenúť si na svoje heslo. no a ak ma teraz zmažú, tak snáď niekde nájdem tvoj mail, alebo baby ti tu odkážu. každopádne som katarína zo slobodnej komunikácie, alebo z povedz kto si. tak zatiaľ pekný večer. a hlavne hlavu hore, čítam že si smutný

0vecka

nejako som to cele necital ale to s tym obtazovanim: prave rozdiel medzi balenim a obtazovanim je ten ze v tom prvom pripade jej to nieje neprijemne ale to zistis len tak ze skusis a ak to nevide tak sa nenapadne stiahnes a hotovka nieje to nic za co by si sa mal hanbit

Deria

mozno je moj napad blaznivy ale co sa budes takto nervacit, ked aj tak to nevyzera nadejne. radsej koniec, nez nervaky bez konca. ak nieco k tebe citi, neviem si predstavit, ze by tvoje city neopätovala. ak nie, mal si smolu ale mas jasno. taky je zivot, s tym nic nenarobis. a trochu viac sebavedomia by ti nezaskodilo.:)

Deria

hah,vies co? zas mam napad, tak ju prekvap! chod jednoducho za nou, vyznaj jej lasku a daj jej riadnu pusu a povedz jej konecne, co citis! lebo doteraz si to neurobil, ze mam pravdu?a uvidis, ci ti tvoje city opätuje. clovece, zobud sa, aj tak uz nemas co stratit! aspon budes vediet, na com si .:)

Vojtoo

vies co je najcudnejsie? piseme si prakticky cely den, ale preco obetuje tolko uz aj tak vzacneho casu, na pisanie to netusim, myslim ze tam milion inych moznosti, ako zabit cas, nez na chate.. i ked zeny stihaju viac veci naraz, cize lepsie je asi nemysliet a neanalyzovat a preto idem spat, gn :D
a dost casto "provokuje" ze nadhodi nejaku, uz podla mna nie tak celkom len kamaratsku temu... tiez netusim co si o tom mysliet :) ale nemozem ist az velmi do detailov :D aj tak je to cele brutalne individualne.. takze tazke uvahy, a co z toho, ukaze len cas :D

Vojtoo

more sme este neboli, tam este len asi pojdeme... a ci ano alebo nie zalezi od pocasia, kedze sa chce opalovat, tak chce slnko, minimalne 2 dni, a kazdym dnom sa predpoved horsi :D ale 2 dn itam su, ale potom aj narhovala ze mozeme ist do plitvickych jazdier pozriet a tak..
ale neviem, z toho sa neda vycitit co chce ako to berie atd...
ale neviem si predstavit vylet tak daleko :D i ked, kludne, aspon sa vei pohnut, akymkolvek smerom uz :D