Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo by ste robili?

Príspevok v téme: Čo by ste robili?
Vojtoo

V krátkosti by som to opísal tak, že sme sa stretli na internete. Obaja sme si písali viac ako jeden rok, potom sme sa pár krát stretli, išli si von sadnúť a ták podobne, vidávali sme sa zopár mesiacov. Časom sa moje city k nej prehĺbili, no od nej som nič necítil. Bola ako ľadová kráľovná. Pred časom som sa jej spýtal, čo chce. Nuž, ona nevedela a tak sme skončili. Prešli dva týždne a ja stále neviem čo robiť.

Vojtoo

pilulka, to viem, a v realite nekecam tolko.. skor to bolo 50 na 50, mam pocit..
deria ma pravdu, toto (forum) je ventil :D
kt. nie je nutny, ale aspon je to zabijak casu..
lenze ona nema rada otazky, paradoxne, cize tazko sa bavit o nej :D ale chapem ako to bolo myslene.. komunikacia isla prirodzene, zas nie ze co sekunda to slovo, ale tak prirodzene :) (z coho som mal najvacsi strach ze nepojde..)
0vecka
ta priama otazka prisla po cca pol roku neistoty.. zijeme od seba tak 1 hod cesty a aj ked nemam problem ist len tak akokolvek daleko, tak ona stale ze "zbytocne ist tak daleko kvoli hodinke vonku" tak co si o tom mam mysliet? PRESNE to, co si napisal, metaforicky to bol pokus o dotyk.

pilulka

tak ja som to nemyslela v zlom, ved tu sa moze vykecavat, neviem mozno to len na mna tak posobi, ze rad rozprava. Ako sa spraval na rande neviem, ale ak takto podobne, tak tam je ten problem.

0vecka

2 pilulka neviem ako iny ale ja kecam tak prvych 5 minut a potom sa snazim aby kecala ona... ale vidim ze Vojto to nema lahke ako citam v inych temach...

pilulka

Vojtoo mam dojem, ze ked si bol taky zakecany aj na rande s tou babou, tak sa jej nedivim, ze bola ako ladova kralovna. Neviem kolko mas rokov, ale dam ti jednu radu do zivota. Ak chces najst pochopenie u dievcat, tak sa bav s nimi najma o nich :) Nevravim, ze vsetku pozornost mas zamerat len na dievca, ono by to malo byt vyrovnane, ty sa vypytuj jej a ona teba. 50 na 50. Chapes? Aby to bolo vyrovnane a nebudes sa tak citit na vedlajsej kolaji :)

0vecka

neviem si prestavit ze by som na zensku isiel takto... proste ze by som sa jej spytal ze ci nieco so mnou chce... mal si skusit nejake jemne dotyky najpr a potom skusit dat pusu a ak sa odtiahne tak si v takej situacii ako teraz...

Deria

este sa diskutuje o tom, ci existuje nejaky rastlinny obojok proti kliestom ale bohuzial, (co potvrdil aj najlepsi parazitolog v europe, dr. nauke,) neexistuje nic take. a nic nie je 100% spolahlive, takze ani scalibor. akurat, ze je menej skodlivy. to som citala vlani, dufajme, ze vymyslia nieco lepsie.

Vojtoo

inac strasne vela ludi hovori ze bastian :D aj ked im to EEEE zvyraznim, az az, myslim pri prechadzkach a v realite, :D takze pohoda, on ma tolko mien ze az :D
paradoxne mi to meno prislo divne, dlhe, netradicne
ale teraz si myslim ze je to najkrajsie meno pre psa :D
samozrejme, tak ako miliony inych ludo :D hahaha :D

Vojtoo

dal som mu dole a pomohlo ihned, cize mozno ho len drazdilo to, ze tam fyzicku nieco ma, neviem :)
lebo je bez objoku doma, nema na sebe nic..
ale musim ist, az vecer budem mat net :)
asi abijem cas detailongom (umyvanim) auta, to je tak na 5 hodin :D
odsledujem ten obojok dnes, ale ak nie scalibor (co je skoda, lebo je bezpachovy, super, aj sa mu hodi, biela farba :D tak uz neviem, potom nieco ine... raz mu veterinar dal nieco, musim tam skocit, zistit co to bolo :) )
ale mam vycitky svedomia :D ze som ho nenasiel skor.. chudak basiten :( no nic, dalsia facka, aby som na neho daval viac pozor :D
behal vo vysokej trave, a koneeec..
peknu nedelu vam zelam :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.