Dovera

Príspevok v téme: Dovera
babika123

Mam priatela skoro rok, mali sme dost problemy kvoli tomu, ze on je strasne prudky, nervozny niekedy priam az agresivny, krici, je nervozny ma v sebe vela nahromadeneho hnevu, vsekto mu vadi,lezie na nervy, nema ani vela priatelov v podstate len mna....jedneho dna ked uz toho bolo vela som vybuchla a povedala, ze ja toto proste nezvladnem s nim....On mi potom povedal, ze zacal chodit na terapie....strasne som sa potesila, povedala som mu aka som nanho pysna, ze to chce napravit, ze to robi pre nas...rozprával mi o tom, co tam robia, povedal mi meno psychologicky, adresu vsetko,rozprával mi o svojich \"kolegoch\" tam s ktorymi mava sedenia....myslela som si ze je okej, aj sa celkom zmenil uz dost dlhu dobu je na mna dobry mily vsetko je fajn...lenze niekde moj siesty zmysel mi stale nieco nahovaral....a zisitla som, ze na ziadne terapie nechodil utorky o siedmej :-D vsetko, vsetko, vsetko si vymyslal....sam mi to potvrdil s tým, ze ho to uprimne mrzi, ze nechcel ma stratit.... neviem ako sa mam zachovat, sklamal ma...ale lubim ho....

Vojtoo

zit treba s pravidlom tri en.
tj 3N
tj. Nikdy Nikomu Never (Nedoveruj)
a budes v pohode..
potom ti nikto, logicky, nemoze nic..

p.d.

Ja mam takeho kamarata, ktory je prudky:) No, fakt zabava. Zistil som vsak, ze to nie je zly clovek, preto som sa k nemu len pre to nepostavil chrbtom.

lilyianka

no dobre a on bol agresívny voči teba, zlý na teba alebo? bil ťa, psychicky ťa týral alebo? a prečo by sa niekto nedokázal niekto zmeniť bez cvokára? podľa mňa dokáže a o to viac by si so to mala vážiť ... aj keď ako ty sama píšeš, môže sa stať, že nastane situácia a on znova vybuchne ... napr, keď budú také miernejšie náznaky, tak ho na to upozorni a nejak rozumne mu prehovor ... že sa to proste dá riešiť aj inak ako len hnevom, krikom, agresiou a pod

lilyianka

no dobre a on bol agresívny voči teba, zlý na teba alebo? bil ťa, psychicky ťa týral alebo? a prečo by sa niekto nedokázal niekto zmeniť bez cvokára? podľa mňa dokáže a o to viac by si so to mala vážiť ... aj keď ako ty sama píšeš, môže sa stať, že nastane situácia a on znova vybuchne ... napr, keď budú také miernejšie náznaky, tak ho na to upozorni a nejak rozumne mu prehovor ... že sa to proste dá riešiť aj inak ako len hnevom, krikom, agresiou a pod

Babika123

lenze povahu cloveka nezmenis...ak raz je agresivny, prudky a neviem co ako to vie on sam zmenit? moze to len tlmiť,ale jednoducho taký clovek proste vybuchne raz zasa....to tak proste je....toho sa bojim, neviem bude sa vediet ovladat ako dlho?

xxy

nahodou, mne pride ako celkom tvorivy clovek.. a co viac, mozes byt o to viac rada, ze nepotreboval na to ziadneho cvokara

Babika123

No ja mam 28 a on 24 :-D byvame spolu tak ze nebyvame, ja mam byt aj on ma svoj byt....ale prave kvoli tej jeho povahe som váhala s nim ist byvat....

lilyianka

aha, takto je to .. ja som si myslela, že spolu bývate a že vždy v utorok sa vybral na hodinku dve preč ... no ale tak vidíš vysvetlil ti to, tak je len na teba ako sa zachováš .. ak ho ľúbiš, tak mu to odpustíš, aj to , že klamal ... keď sa smiem spýtať, koľko rokov máte?

Babika123

v podstate ano...akoze nerobim z toho nejaku tragediu,jemu som tiez povedala, ze to s nim riesit nebudem,len ma to mrzi,ze mi klamal....ide len o ten cudny pocit...