Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

tOtO

precitala som si iba temu,odpovede sa mi citat nechce,tak dufam,ze sa neopakujem-precitaj si knihu Sila pritomneho okamihu,ak ju pochopis,tie pocity zmiznu:-)

Mimulus

AfterEight - dobre mi radíš lenže ja sa bojím a ten strach je väčší ako moja vôľa niečo spraviť. Čo sa týka majetku tak nemáme žiaden spoločný - ona má svoje konto a ja svoje a tak isto nehnuteľný. A čo sa týka vzťahov. Viem na 1000 000% že by som už do žiadneho nešiel. Za krach vzťahu môžu vždy dvaja a keďže ani len netuším kde som spravil chybu tak by som sa bál, že sa mi poserie aj ten ďalší. Ak sa aj rozvediem tak ostanem sám navždy!!!

AfterEight

2 Mimulus Ospravedlnujem sa za chyby,pisala som to cez mobil. Malo tam byt,ze: Neznasam človeka co tu vetu vymyslel, to sebeckostou az smrdí :-) (neviem byt s nou, ani bez nej). Samozrejme,ze je aj ona sebecka. Ved som pisala,ze ked o teba ani nebojuje,ze to nema zmysel. Kazdy clovek ma v sebe zabudovane nieco,ze ked to velmi chce, chce to dotiahnut,ale niekto vydrzi viac,iny menej. A ked to aj dosiahne,tak ho to vnutorne az tak neuspokoji. Tzn. ze ak ona o teba nebojuje,asi jej za to nestojis (neviem,preco s tebou prestala komunikovat). Ale urcite nie je 2x normalna,ked ako zena ti vravim,ze by som nevydrzala v byte s clovekom,ktoreho 3 ROKY nepobozkam a neporozpravam sa s nim. Mozno ani nema ineho priatela,ale ako som ti napisala, caka kto z vas urobi ten prvy krok a mozno sa jej nechce riesit delbu majetku,stahovanie,alebo keby sa ty budes stahovat,tak vyplatenie casti bytu. Skus si to premysliet,co by to obnasalo. Podla mna v samemu v jednoizbaciku by ti bolo lepsie,ako pozeranie na osobu,ktora je blizko,ale zaroven tak neuveritelne daleko. Si taky mlady...z toho okna neskocis,je tu vela ludi,ktory este budu potrebovat tvoje rady.....A btw nemusis si hladat zenu,ktoru budes milovat viac ako tu, co teraz mas. Ale prirodzene si najdes zenu,ktora sa s tebou bude aspon rozpravat a urcite si bude vazit to,co ma a neprestane ta z jedneho dna na druhy obchadzat ako ducha.