Probiotiká pre dieťa ako príprava na dovolenku

jankaa32

ja davam dcere preventivne vita biosa, je to v tekutej forme, vytazok bylin, primiesavam jej do cajiku, kupujem ich z vitarian.sk

gastanko2016

ja používam probiotiká iba pri liečbe antibiotikami. Synovi som dávala probiotiká počas jarných a jesenných chrípkových období, ale odkedy pije Amilk bifido, ktoré obsahuje probiotiká, tak dávam už len keď berie ATB.

spaceboy

ahoj,
ci mozu male deti konzumovat probioticke doplnky, ti neviem s istotou poradit, najlepsie by bolo sa spytat v lekarni. Kazdopadne vsak mozu konzumovat mliecne vyrobky obsahujuce probiotika. Cital som clanok, kde probiotika detom pri zaludocnych problemoch pomahaju, ale nie zas az tolko. A ich ucinok je viazany len na tie dni, ked deti konzumuju tieto produkty, posielam ti aj ten clanok najmama.aktuality.sk

astalavista

Ahoj,
ja beriem probiotiká priebežne celý rok a ešte som nemala na dovolenke problém. Samozrejme pre deti neviem,aké sú doplnky, ale 6 -ročné dieťa sa už myslím ráta za dospelého podľa dávkovania liekov.Pre úplne malé deti ale moje kamarátky kupujú lactobacílky.