Kopačky.. padam nadne

Príspevok v téme: Kopačky.. padam nadne
alexxxinko

Ahojte. Asi už podľa názvu temi viete o čo asi ide. Mám 18 rokov a našiel som si jednu priateľku do ktorej som sa zamiloval ako do žiadnej inej. Boli sme spolu 1,5 mesiaca. Veľmi som sa donej zalubil ona bola pre mňa tá prava. Nikdy som takú lásku ku nikomu necítil. Este včera sme boli spolu lubili sa atď čo patry k vstahu. A dneška som na malinovke prijde mi telefonát z cudzieho čísla a bola to ona. Pitalasa ma že ako mám tá ja že dobre a tak a spital som sa jej čo roby a ona mi zabije že sa prechádza s novým frajerom a že je koniec. Ja som tomu nechcel veriť. Zložil som telefón a napísal na jej číslo že ak to je vazne pravda nech mi z toho čísla napíše že áno. Ja som dúfam že to len niekto si roby srandu a zrazu mi prišla správa že je to pravda. A teraz som z toho mimo z dňa na deň má nechá predruheho. Bol to krásni vzťah vôbec som to nečakal. Teraz sa trápim pozerám si jej fotky smutim a ide má poraziť. Osoba ktoru som nesmierne miloval má len tak nechala. Nikoho som nikdi tak nemiloval. Mám chuť sa pre ňu aj zabiť. Ale na to nemam odvahu. Vzala mi všetko vzala mi moje sni vzala mi život. Poraďte ako sa mám prestať trápiť. Ja nevladzem. Najradsej by som zaspal a viac sa nezobudil:(:\\\'(

blecha

po 1 a pol mesiaci veľká láska? kľud, lebo skutočnú veľkú lásku si ešte asi nezažil.
Ja by som na ňu bola asi skôr nas*atá, lebo zo dňa na deň, takéto niečo urobiť, to je dosť hnusné. Alebo ani nie, že zo dňa na deň, ale takým spôsobom, ako ti to ona urobila. Ak sa chcela s tebou rozísť, mala sa s tebou stretnúť a povedať Ti to do očí - na tomto jej správaní vidno aj jej charakter.

Kašli na to čo bolo, začni sa pozerať do budúcnosti. Nájdi si dievča, čo ťa bude doučovať pravopis a možno sa zaľúbiš. Nie do gramatiky (ale môže byť aj do nej) ale do slečny doučovateľky :)

mima.0

Pozri neni človeka čo by si týmto v živote neprešiel, niektorí dokonca viackrát. To že už nikdy nebudeš žiadnu tak milovať vravíš len preto lebo ona je prvá tvoja veľká láska, ale neboj sa ešte ich príde.. :) Tá pravá to nebola, keď sa na teba takto vykašlala, sú lepšie dievčatá na svete. aj keď sa ti to teraz tak nezdá, no prejde to tým si bud istý. len si nepozeraj jej fotky, nepíš jej, venuj sa kamarátom, niečomu čo ťa baví. ;)

lilyianka

neboj, za pár rokov nájdeš tú pravú a na toto budeš len spomínať, ako ti v 18tke jedna zlomila nepekne srdce .... aj keď teraz máš pocit, že to bola ONA, ale nebola!! pretože takto sa tá vyvolená nechová ... a nečakaj ju nikde, proste ju vymaž zo svojho života, skôr sa z toho dostaneš .. naozaj, ako stále ju niekde vyhľadávať, čakať a pod ...

Agnes999

Tvoja prva velka laska bohuzial dlho nevydrzala, teraz sa citis hrozne, myslis si, ze uz nikdy taku dokonalu ako ona nestretnes. Ano, zazili sme aj my, skoro kazdy z nas. Ale zivot ide dalej, o nejaky cas si na nu uz ani nespomenies. Boli ste spolu velmi kratko, hoci teraz sa ti to zda ako koniec sveta, to pomerne rychlo preboli. Ako hovoris, asi ta nelubila, je mozne, ze je taka prelietavejsia a vztahy berie na lahku vahu. Najdes si dievca, to ta bude tiez lubit, co si ta bude vazit. Sklamanie v laske sme prezili uz vsetci, to patri k zivotu.

alexxxinko

Asi je naozaj lebsie ju necakat ale možno ajtak budem ak budem v škole na praxi dlhšie a pôjdem tim autobusom ktorycchodi tak isto aj jej. Asi sa budem musiet pitat skôr ak má pustia:( ale ako vidím ona má asi ani nelubila.:( to má najviac ubija:( krásni vztah sladke recicky a zrazu mi pichne noz do srdca. Len neviem preco. Nikdy som jej nic nespravil. Vravela ze som iní ako ostatní ktorych mala že takého hladala. Ale asi to všetko bolo len podle klamstvo. A ona ma este prestúpiť na skolu tam kde chodim ja. Budem ju mať kazdy deň pred očami. Ja to nevydržím:(

LILIII

necakaj ju :-/ .....nerob prosim ta zo seba truľa ,maj svoju hrdost ,netvar sa tak zubozene, lebo tusim z toho tvojho smutku dostanem depku aj ja

alexxxinko

A este ku tomu o dva týždne sme mali mať 2mesacne výročie a aj narodenini mám v ten den. Mal som pekné plani ako to oslávime ale ona to všetko zakopala:(

alexxxinko

Boli uz viacere ale ona má okuzlila najviac zo všetkých. Ona mala byt tá prava s ktorou som chcel byť dlho aj navždy. Áno som mladí a lásku si možno nájdem. Ale neverím že už takú ako je ona nájdem. Ona bola tá prava viem to. Ona bola moje všetko. Som zvedaví zajtra lebo ju budem vidieť ja si ju počkám na zastávke a som zvedaví ako zareaguje. Ono to je tak ze mi sme z inakade a tak kdechhodim do skoli ona chodi na kruzok a často sme sa stretávali. A zajtra sme sa mali zase. Ale mne to neda chcem ju vidieť aj napriek mojej bolesti čo mi spravila. Chcem vidiet jej reakciu ked má uvidí. Ja si počkám. :(