Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie na blond

TinaM

Myslim si, ze je to vysledok toho, ze tvoje vlasy uz absolutne stratili pigment a tym adom by boli nenafarbene da sa povedat "priesvitne" preto ti na ne nic nechyta.

Nubia

Ešte poradím: Ak máš niekde nablízku Kaufland, mrkni na poľské farby Joanna Naturia. Majú tuším 6% peroxid ale ani počas farbenia mi zmes na vlasoch netmavla, naopak vcelku rýchlo vlasy zosvetlovala. Neboj sa toho že sú to POĽSKÉ farby, sú veľmi dobré. Ja som skúšala odtieň 240 Sladké Kapučíno a chytil presne na takú farbu aká je zobrazená na krabičke. A blond odtiene ma tato značka veľmi pekné.

Nubia

Ja pozorujem obdobný fenomén, nefarbím síce na blond, len zosvetľujem farbou do svetlo plavých otieňov, ale kedysi som na tmavohnedé vlasy dlhé do pása kydla jednu Palettku svetlo plavú a vlasy boli svetloplavé jak som chcela. V poslednej dobe ked chcem dosiahnut svetloplavú tak kúpim rovno 2 krabičky nejakého blond otieňa a už to tak vôbec nechytí a vyjde z toho tak najviac svetlejšiahnedá miesto plavej. Podľa mňa v rámci "skvalitnenia a šetrnosti farbieb voči vlasom" znižujú kvalitu peroxidov. Možno sa tým zopár ľudí vyhne alergickej reakcii, ktorá hrozí čím vyššie % peroxidu ale teda výsledky farbení sa už nedávajú porovnávať ani so vzorkovníkmi! :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.