Ochlpenie.. nenormálne?!

Príspevok v téme: Ochlpenie.. nenormálne?!
alexova

ahojte ja som naozaj bezradna prosim vas ako moze zena chlpatiet na tvari cely tvar aj celo ? mam tam jemnulinke chlpky ale bojim sa ze to bude horsie:( ruky dekolt boky nohy vsetko ochlpenie sa mi zvyrzanilo menim sa na opicu mam uz naozaj velky strach. som mala zena ktora miluje zivot a ten sa mi obratil narubi!!! chlpy mam aj na vnutornej strane ruk:( bola som na odber krvy zistia mi hormony stitnu... ma tu niekto taky probelm babule ci sa to stalo iba mne ? ...:(

alexova

Giggi : mne robili vysetrenie stitnej zlazy gynekologicka mi povedala ze mam zvysenu cinnost a ze liekmy sa to upravi lenze Endokrinologicka mi povedala ze mam znyzenu cinnost dala mi lieky a vraj to nema nic z nadmernim ochlpenim , lenze ja ho mam po cele tele aj tvari citim sa chora ,slaba busenie srdca ospalost atd , cize odporucam ti najozaj kvalitneho lekara a nedaj sa odbit skusaj stale aj ked ineho lekara lebo v poriadku to urcite nieje. drzim palce !!! zvladneme to :)

Giggi

ahoj, ja mám rovnaký problém.. najprv som na to brala HAK pretože si mysleli, že to mám zo zväčšených vaječníkov ale aj keď sa dostali do normálu tak je to stále rovnaké =( teraz budem musieť ísť na vyšetrenie štítnej žľazy, tak dúfam, že to bude to elbo ak to čím skôr nezastavím tak asi prestanem chodiť aj medzi ľudí =(

alexova

Leni nato peniazky nemam .. ja som takto zacala chlpatiet asi pred dvoma mesiaci je to velmi narocne ma psychiku neznasam samu seba... uz som bola na odber krvi, snad mi nejako pomozu takato zit nechcem zivot som milovala svoje telo tiez ..neviem co sa stalo:( ale dakujem pekne za radu :)